screen z filmu Raid

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Raid otrzyma amerykański remake. W produkcję zaangażowany Michael Bay i Patrick Hughes

Indonezyjski Raid Garetha Evansa doczeka się anglojęzycznego remake’u. Reżyser oryginału będzie współproducentem wraz z Michaelem Bayem.

Raid z 2011 roku jest oceniany jako jeden z najlepszych filmów akcji, jakie powstały w XXI wieku. Osadzony mocno w indonezyjskiej rzeczywistości ma teraz otrzymać nieco inne, amerykańskie oblicze. Akcja filmu będzie się bowiem działa w Filadelfii, gdzie agenci DEA zmierzą się z lokalnymi kartelami.

Za kamerą remake’u ma stanąć Patrick Hughes, reżyser takich filmów jak Bodyguard Zawodowiec czy Niezniszczalni 3. Będzie także współautorem scenariusza wraz z Jamesem Beaufortem. Ponadto w produkcji wezmą udział Michael Bay oraz Gareth Evans. Nie wiadomo jeszcze, kto znajdzie się w obsadzie filmu, ani kiedy odbędzie się premiera. Produkcja powstanie we współpracy z platformą Netflix.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się