Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Quantum Error także na Xbox Series X i Series S. Zobacz nowy teaser gry

Horror Quantum Error pojawi się również na konsolach Microsoftu. Twórcy sprostowali zmianę swojej decyzji odnośnie platform docelowych gry.

TeamKill Media to dość młode studio, które ma na swoim koncie dopiero jedną grę. Ich nowa produkcja to horror rozgrywający się w kosmosie. Gra miała trafić jedynie na PlayStation 4 i PlayStation 5, jednak twórcy zmienili swoją decyzję. Quantum Error pojawi się również na Xbox Series X i Series S. Studio wydało stosowne oświadczenie na swoim Twitterze.

Byliśmy z Wami uczciwi w trakcie tworzenia gry i w związku z ogromną ilością głosów graczy z Gamescom i Future Games Show chcących zagrać na nowej generacji Xbox zdecydowaliśmy się to umożliwić. Tym ogłoszeniem i decyzją chcemy pozwolić większej ilości graczy na doświadczenie Quantum Error.

Chęć dotarcia do jak największej liczby osób jest dość logiczna. TeamKill Media dodało również, że zapowiedź gry tylko i wyłącznie na konsole Sony nie była żadnym zabiegiem marketingowym i wynikała z przyczyn technologicznych.

Co ciekawe, Quantum Error nie trafi na aktualną generację konsol Microsoftu. Twórcy skarżyli się wcześniej na problemy z optymalizacją swojej poprzedniej produkcji – Kings of Lorn: The Fall of Ebris – na Xbox One i to właśnie ten fakt najprawdopodobniej przeważył o decyzji.

Quantum Error pojawi się na rynku w 2020 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się