Quantic Dream tworzy coś nowego

Już w styczniu producent chce pochwalić się nowym projektem. Czyżby nadchodził czas na Heavy Rain 2?

Quantic Dream szykuje grunt pod nową zapowiedź. Właśnie na oficjalnym fanpage’u producenta pojawił się taki wpis: Ogłosimy świetne wiadomości już w styczniu! Krótko i niezbyt konkretnie, ale można już coś z tego wywnioskować. Po pierwsze idąc tropem innych producentów, Quantic Dream może przygotowywać zremasterowaną wersję Heavy Rain. Wielu graczy, którzy nie mieli okazji zapoznać się z tym tytułem na wyłączność na PlayStation 3 z pewnością będą go chcieli sprawdzić na PlayStation 4. Zresztą badania Sony już dawno pokazywały, że niemal połowa, albo i więcej kupujących PS4, nie miało wcześniejszej wersji tej konsoli. Z biznesowego punktu widzenia, wydawanie zremasterowanych wersji to sprzedażowy pewniak. Dla graczy, którzy z kolei oczekują czegoś nowego, z pewnością lepszą wiadomością będzie zapowiedź drugiej części Heavy Rain.

Bardzo możliwe, że zamiast Heavy Rain 2, czy też zremasterowanej wersji jedynki, otrzymamy na przykład Beyond: Dwie Dusze. To jedna z lepszych gier wydanych przez Quantic Dream, również wyłącznie na PlayStation 3.


Trzecia opcja jest taka, że producent zaprezentuje całkiem nowy tytuł. Który z tych scenariuszy najbardziej Wam się podoba?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet