PUBG za darmo dla 5 tys. osób i nowe screeny z pustynnej mapy

Trzeba liczyć na trochę szczęścia.

Firma NVIDIA zaprezentowała dzisiaj pięć ekskluzywnych zrzutów ekranu pochodzących z zapowiedzianej pustynnej mapy niezwykle popularnej gry PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG).

Pięć zrzutów ekranu przedstawia krajobraz, który jest nieco inny niż Erangel. Zawiera on m.in. rozdarty wojną obszar miejski, w którym znajduje się sporo wielopiętrowych budynków na różnych etapach budowy i zniszczenia oraz centrum handlowe. Obszary wiejskie położone są w surowym pustynnym krajobrazie, który wygląda jakby stworzony dla spaghetti westernów. Znajduje się tu wiele rozległych terenów, na których znajdują się niewielkie wioski, sklepiki i domy.

Platformy wiertnicze, kaniony, wieże czy dźwigi zadowolą miłośników strzałów z ukrycia, natomiast bardziej gęste miejskie pejzaże na pewno będą areną bezpośrednich starć.

Należy przypomnieć, że zarówno na zapowiedzianej pustynnej mapie jak i w dotychczasowych krajobrazach można automatycznie przechwytywać wszystkie swoje najlepsze akcje dzięki funkcji NVIDIA ShadowPlay Highlights.

5000 użytkowników aplikacji GeForce Experience otrzyma grę PUBG za darmo!

Aby uczcić zbliżającą się premierę pustynnej mapy w PUBG, NVIDIA rozda 5000 egzemplarzy gry PlayerUnknown’s Battlegrounds użytkownikom aplikacji GeForce Experience. Kody zostaną dostarczone za pośrednictwem GeForce Experience 21 listopada.

Źródło: Nvidia

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.