PS4 „skazało” gracza na wieczną tułaczkę po świecie Elden Ring i to nawet nie jest żart

Elden Ring - zrzut ekranu
PS4

Posiadacze PS4 muszą mierzyć się z wieloma niedoskonałościami konsoli, w tym głośnymi wentylatorami. Pewien gracz został jednak niejako zmuszony przez konsolę do grania tylko i wyłącznie w Elden Ring.

Pechowiec opisał swoją historię na forum Reddit. Pewnego dnia chciał odpalić świeżo zakupione gry, ale nie chciały się włączyć. Podobnie było z innymi tytułami, które nabył już wcześniej. Jedyną działającą grą pozostało Elden Ring, którego nawet nie ukończył. Awaria konsoli czy jednak kląt… przeznaczenie?

Zasadniczo kupiłem Elden Ring, a potem Dark Souls 3 i Sekiro i żadna z nich nie działa. Wypróbowałem więc wszystkie moje stare gry i żadna z nich, oprócz Elden Ring, nie działa. Jest to jedyna gra, którą chce odtworzyć moje PlayStation.
Potrzebuję pomocy, więc może ktoś coś poradzi? Zaktualizowałem już konsolę, tylko jeszcze jej nie wyczyściłem, bo nie mam śrubokręta.
To naprawdę nie jest shitposting i uważam za ironię to, że mogę grać tylko w Elden Ring, zwłaszcza że nawet jeszcze go nie skończyłem.

– napisał killkayle1762 na forum Reddit

Użytkownicy komentujący wątek sugerują, że problem może leżeć po stronie dysku twardego PS4 lub czytnika płyt Blu-ray. Faktem jest, że gracz musi zadowolić się zwiedzaniem świata Elden Ring dopóki nie naprawi swojego sprzętu. Trzeba jednak przyznać, że, biorąc pod uwagę wyśrubowany poziom trudności gry, sprawa jest wyjątkowo niefortunna. Niektórzy komentujący żartują nawet, że konsola pechowego gracza zostanie zablokowana, dopóki nie ujrzy on napisów końcowych Elden Ring. Cóż, zawsze to jakaś motywacja.

Oczywiście nie możemy wykluczyć, że gracz kłamie i opisywana sytuacja została zmyślona. Nie miałoby to jednak większego sensu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie