Ma ktoś płytę z YouTubem? Poratujcie gracza z nietypowym błędem na PS4

PS4 - aplikacja YouTube na płycie - PG
PS4

Dziś chyba można śmiało powiedzieć o zupełnie nowym poziomie błędów systemowych konsol. Pewien gracz ma chyba PS4 z alternatywnej rzeczywistości, gdzie do uruchomienia aplikacji YouTube jest potrzebna płyta.

Rzućcie okiem na poniższe znalezisko z Reddita. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić grymasu na twarzy użytkownika o nicku SovietRussia91, który wczoraj udokumentował w sieci dość niecodzienną sytuację, która mu się przytrafiła. Spokojnie, na szczęście nie stracił na zawsze możliwości oglądania filmów z popularnego YT.

Aby wywołać tego buga, należy w momencie uruchamiania aplikacji nacisnąć przycisk do wysuwania płyt z napędu. Jeśli nie zrobicie tego odpowiednio szybko, jest szansa, że nie uda Wam się powtórzyć błędu. Trzeba przyznać, że widok komunikatu z prośbą o wsadzenie do czytnika płyty z YouTubem wygląda komicznie.

Najpewniej system PS4 jest przygotowany na okoliczności, gdy gracze za szybko wyciągną nośniki z konsoli przy uruchamianiu gry lub aplikacji. Możliwe, że w związku z tym ma miejsce omawiana w tekście sprawa. Raczej nie jestem w stanie sobie wyobrazić innego scenariusza, bo jak pewnie każdy wie, płyty z najpopularniejszym serwisem do oglądania filmików, filmów i streamów po prostu nie ma.

Jestem ciekaw, czy redditor zgłosił się z tym do PlayStation. To w końcu może oferować spore kwoty za informowanie na temat takich i groźniejszych błędów.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie