Sposób na tanie zakupy w PS Store. Doładowanie 200PLN za 172 zł z groszami

PS Store - doładowanie portfela w promocji
Newsy PS4 PS5

W jednym ze sklepów pojawiła się bardzo duża promocja na doładowanie portfela do PS Store. To ostatnio „towar deficytowy”, więc warto skorzystać z okazji.

Posiadacze konsol PS5 oraz PlayStation 4, którzy robią zakupy w PS Store, mogą teraz sporo oszczędzić. W sklepie Instant Gaming pojawiły się ponownie tanie doładowania 200PLN. Dzięki temu taniej kupimy gry, dodatki czy abonament PS Plus. Jeśli wspomnieliśmy o subskrypcji, to od razu przypominamy, że nadal trwa wielka promocja na progi Essential, Extra i Premium. Roczne abonamenty przeceniono o 30%, o czym pisaliśmy dzisiaj w tej wiadomości.

Oszczędzaj na zakupach w PS Store. Doładowania portfela PSN w promocji

W Instant Gaming znajdziemy obecnie tanie karty 200PLN, choć bardzo możliwe, że te o niższych nominałach również wkrótce będą dostępne. Zatem korzystajcie z okazji i sprawdzajcie poniższe linki:

Warto również sprawdzić obecne promocje na gry w PS Store. Sony przecenia obecnie ponad 2,7 tysiąca gier i dodatków. Wszystkie produkty przejrzycie na oficjalnej stronie sklepu Sony pod tym adresem. Jeśli zaopatrzycie się przed zakupami w tanie doładowania portfela, za wszystko zapłacicie jeszcze mniej. Oto wybrane tytuły z promocji, które mogą Was zainteresować:

Pamiętajcie również, że każdy posiadacz konsoli PlayStation może otrzymać miły upominek na koniec 2023 roku. Szczegóły na temat upominku oraz to, jak go otrzymać, znajdziecie w naszej wcześniejszej wiadomości.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie