PS Plus – promocja na Essential, Extra i Premium. 12 miesięcy od 179 zł

PS-Plus-promocja
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

To ostatni dzwonek, by kupić abonament PS Plus w dużej promocji. Sony przecenia wszystkie progi subskrypcji, czyli Essential, Extra oraz Premium.

W PlayStation Store możemy skorzystać z promocji na wszystkie progu abonamentu PS Plus. Sony przeceniło o 30% roczne pakiety Essential, Extra oraz Premium. Oferta jest na ostatniej prostej i możemy z niej korzystać jedynie do 17 grudnia, zatem kto chętny, niech kupuje! Sony kieruje promocje do osób, które nie mają aktywnej subskrypcji. Jeśli zaopatrzymy się w tanie karty doładowujące portfel, oszczędzimy naprawdę sporo.

Jak kupić najtaniej PS Plus w promocji PS Store?

Jak możecie zobaczyć na poniższym screenie, roczny PS+ Essential kosztuje w promocji 206,50 zł. Jeśli kupimy tanią kartę 200PLN za 172,93 zł i dopłacimy 6,50 zł z własnych środków, to subskrypcję mamy za 179 zł z groszami. Podobne oszczędności poczynimy kupując droższe pakiety Extra i Premium, zatem warto przed zakupami zaopatrzyć się w tanie doładowania:

Tak wyglądają ceny przecenionych abonamentów w PS Store:

  • PS Plus Essential na 12 miesięcy za 206,50 zł zamiast 295 zł (zapłacisz jeszcze mniej, korzystając z tanich doładowań)
  • PlayStation Plus Extra na 12 miesięcy za 364 zł zamiast 520 zł (zapłacisz jeszcze mniej, korzystając z tanich doładowań)
  • PlayStation Plus Premium na 12 miesięcy za 441 zł zamiast 630 zł (zapłacisz jeszcze mniej, korzystając z tanich doładowań)
PS Plus - promocja na abonament w PS Store
PS Plus – promocja na abonament w PS Store

Dajcie znać, czy skorzystaliście z okazji, a jeśli tak, to jaki próg abonamentu wykupiliście!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie