Promocje w PS Store. Gry w cenie do 45 zł, wybraliśmy najlepsze

PS-Store-Promocje
Newsy PS4 PS5

W PS Store trwa ogromna wyprzedaż gier. Indyki na PS5 oraz PlayStation 4 można kupić już poniżej złotówki, ale my wybraliśmy naprawdę porządne gry większego formatu, w cenie od 20 zł do 45 zł.

Jeszcze do 8 czerwca możemy korzystać z promocji w PS Store. Przecenionych gier jest naprawdę sporo, ponad 1400. Ciężko w tym gąszczu znaleźć coś ciekawego. Lecz jeśli masz do wydania kilka dyszek, zobacz na co warto je przeznaczyć. Tutaj mogę Cię zaskoczyć, ponieważ powiem, że warto je przeznaczyć najpierw na tanie doładowanie portfela, a następnie na polecane poniżej gry na PS5 oraz PS4. Tym sposobem oszczędzisz jeszcze więcej.

Najpierw tanio doładuj fundusze w portfelu PS Store

Tutaj polecam kupić w promocji karty ze sprawdzonego punktu Instant Gaming. To porządny sklep, z bardzo dobrymi opiniami, z którego sam cały czas korzystam:

PS-Store-doladowania
Tanie doładowania portfela w PS Store – KUP TUTAJ.

Polecane promocje na gry PS5 i PS4 z wyprzedaży w PS Store

Poniżej znajdziesz sporo wartych uwagi tytułów, które są obecnie przecenione w PlayStation Store. Skupiłem się na pułapie cenowym od 20 zł do 50 zł. Zapraszam do przeglądania oferty. Gry ułożyłem nie alfabetycznie, lecz od najtańszej do najdroższej.

Jak zatem widać, za niecałe 50 zł można kupić naprawdę niezłe gry na trwającej wyprzedaży. Jeśli znajdziesz inne ciekawe promocje w PS Store, daj znać w komentarzach.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie