Specjalna oferta dla posiadaczy PS Plus. Strasznie niska cena za grę z zombiakami

PS-Plus-Zombie-Army-Trilogy
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Przeglądając promocje w PS Store natknąłem się na niezłą ofertę na Zombie Army Trilogy. Tytuł przeceniono aż o 95 procent dla posiadaczy abonamentu PS Plus.

Jeśli posiadasz jakąkolwiek subskrypcję PlayStation Plus (Essential, Extra lub Premium), możesz zaopatrzyć się w zombiaczą grę za dokładnie 10,45 zł. To naprawdę świetna cena, za naprawdę udaną strzelaninę.

PS Plus pozwala zaoszczędzić więcej na grach

Kto nie ma wykupionej subskrypcji, płaci za Zombie Army Trilogy w promocji 20,90 zł. Z aktywnym abonamentem wychodzi taniej, jedynie 10,45 zł. Oto link do promocji:

Promocja jest ważna do 19 stycznia, godz. 00:59 czasu polskiego.

Nawet jeśli znasz już serię Zombie Army, warto sięgnąć po Trylogię. Po to, żeby przeżyć jeszcze raz walkę w zupełnie nowej oprawie, z nowymi funkcjami rozgrywki, efektami towarzyszącymi zabijaniu zombie, nowymi awatarami, lepszą grafiką i nowymi, przerażającymi animacjami wrogów.

Gra zawiera trzy kampanie podzielone na 15 misji, które możemy przejść samotnie lub w kooperacji do 4 graczy jednocześnie.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie