Hit z PSP dostępny w PS Plus z piekielnie łatwą „platyną”

PS Plus - świetny klasyk dostał wsparcie bardzo ważnej funkcji
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Warto jeszcze raz powrócić do obecnego w PS Plus Premium tytułu LocoRoco Midnight Carnival. Grę zaktualizowano właśnie o trofea.

Cieszy fakt, że Sony systematycznie uzupełnia starsze tytuły o trofea. Tym razem takiej przyjemności doczekała się gra LocoRoco Midnight Carnival. Została ona pierwotnie wydana na systemie PSP (PlayStation Portable), a teraz wzbogacono ją o lepszą jakość obrazu, możliwość przewijania, szybki zapis i niestandardowe filtry wideo. Tytuł można kupić za 45 zł w PS Store lub pobrać bez żadnych opłat w abonamencie PS Plus Premium.

Platyna w LocoRoco Midnight Carnival Z PS Plus nie sprawi problemu

LocoRoco Midnight Carniva posiada 17 trofeów, z czego tylko 2 są brązowe. Dalej mamy 4 srebrne pucharki oraz 10 złotych. Wszystko wieńczy platyna. Szczerze, to zdobycie najwyższego trofeum powinno być banalnie proste. A to dlatego, że pucharki zdobywamy po prostu za przechodzenie kolejnych poziomów.

Można zatem powiedzieć, że LocoRoco Midnight Carnival to nowy must-have dla łowców platyn. Skusisz się?

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie