PS Plus Extra w styczniu 2024 z poważnym „uszczerbkiem” w grach

PS-Plus-Back4Blood
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Zabierajcie się za Devil May Cry 5, It Takes Two czy też Pillars of Eternity II Dreadfire. Za niecały tydzień te i kilka innych gier wylatują z katalogu PS Plus Extra. Można powiedzieć, że styczeń zaboli abonentów usługi.

Dzisiaj poznamy listę gier PS+ Extra i Premium na styczeń 2024, zatem wróćcie do nas po 17:30, a oficjalna oferta PS Plus będzie na Was czekać. Mamy nadzieję, że Sony jakoś zapełni pustkę po odchodzących w tym miesiącu tytułach. Na szczęście już w progu Essential znalazły się świetne gry, które częściowo rekompensują nam usuwane tytuły. Mamy przecież A Plague Tale: Requiem na PlayStation 5 oraz wielką niespodziankę z Polski, o której pisaliśmy w tej wiadomości. Gra od polskiego studia okazała się bowiem prawdziwym zwycięzcą tego miesiąca, zdobywając niesamowitą popularność.

Jednak co jeszcze Sony “dorzuci”, byśmy za bardzo nie odczuli strat? Pamiętajcie, że został jedynie niecały tydzień, by odpalić 10 tytułów, które 16 dnia miesiąca zostaną usunięte z katalogu Extra.

Przypominamy, że wśród gier do usunięcia znajdują się bardzo dobre tytuły, jak choćby wspomniane już DMC5, It Takes Two oraz Pillars of Eternity II Dreadfire. Ale to nie wszystko, czego będzie nam szkoda. Pożegnamy również Snowrunner, Back 4 Blood czy niezależne, ale bardzo pozytywnie oceniane Omno. Poniżej znajdziecie zwiastuny wszystkich gier, które Sony usuwa w styczniu ze swojej usługi. Pamiętajcie, że możecie je uruchomić tylko do 16 stycznia, godziny 11:00!

PS Plus Extra w styczniu 2024 straci następujące tytuły:

  • Back 4 Blood (PS5/PS4)
  • Devil May Cry 5 (PS4)
  • Devil May Cry 5 Special Edition (PS5)
  • It Takes Two (PS5/PS4)
  • Snowrunner (PS5/PS4)
  • Pillars of Eternity II Dreadfire (PS4)

Oprócz wspomnianych większych gier, z usługi wyleci garść tytułów niezależnych, których również może być komuś szkoda.

  • Jett The Far Shore (PS5/PS4)
  • The Missing J.J. Macfield and the Island of Memories (PS4)
  • Mitsurugi Kamui Hikae (PS4)
  • Omno (PS4)

Zatem grajcie w przedstawione gry, póki jest jeszcze taka możliwość. Jesteśmy ciekawi, które z tych tytułów odpalicie jeszcze w ostatnim tygodniu ich dostępności!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie