PS Plus styczeń 2023. Oto dzień i godzina, kiedy poznamy gry z nowej oferty

PS Plus wciąż blokuje graczom dostęp do odebranych gier
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jeśli jesteście ciekawi, kiedy Sony ujawni gry na PS5 i PlayStation 4 z oferty PS Plus styczeń 2023, tutaj znajdziecie odpowiedź.

Nie musisz co chwilę sprawdzać po stronach i mediach społecznościowych PlayStation, kiedy w końcu pojawi się lista gier z oferty PS Plus styczeń 2023 dla progu Essential. Do ogłoszenia pozostało jeszcze kilka dni.

PS Plus styczeń 2023 poznamy dopiero po świętach

Sony ma w tradycji, że gry na nowy miesiąc ogłasza w środę poprzedzającą pierwszy wtorek miesiąca. Zatem wychodzi na to, że ofertę na styczeń firma ujawni 28 grudnia. Stanie się to około godziny 17:30 wspomnianego dnia. Tytuły zostaną przedstawione m.in. na oficjalnym blogu PlayStation.

Od kiedy pobierzesz gry z PS+ na styczeń 2023?

Tutaj sprawa jest również prosta i jasna. Nowe gry będziemy mogli dodawać do swojej biblioteki oraz w nie zagrać od pierwszego wtorku nowego miesiąca, który wypada 3 stycznia.

Do tego czasu możemy zaopatrywać się w gry z tego miesiąca. Są to naprawdę warte uwagi tytuły:

  • Mass Effect: Legendary Edition (trzy gry w zestawie!) PS4
  • Biomutant PS4 | PS5
  • Divine Knockout: Founder’s Edition PS5 | PS4
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie