Ulepsz grę, którą można odebrać w PS Plus. Świetna promocja na Edycję Specjalną

Star-Wars-PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jak wspominałem przed chwilą, gry z oferty PS Plus styczeń 2023 są już dostępne i można je pobierać. Wśród nich znajduje się Star Wars Jedi: Fallen Order. To Edycja Standardowa, którą tanio można ulepszyć do Edycji Specjalnej.

Gry PS Plus na styczeń już czekają w PlayStation Store i kto chętny, może po nie sięgać. Linki do pobrania wszystkich trzech produkcji podawałem w tej wiadomości. Teraz chciałbym zatrzymać się na małą chwilkę przy jednym z Plusowych tytułów – Upadłym zakonie.

Star Wars Jedi: Fallen Order z PS Plus. Mała kasa i masz lepszą edycję gry

Jeśli zdecydujesz się pobrać z nowej oferty Star Wars Jedi: Fallen Order (Upadły zakon) i jesteś wielkim fanem/ wielką fanką Gwiezdnych Wojen, możesz skorzystać z ciekawej promocji.

W PS Store dostępny jest bowiem Deluxe Upgrade do wspomnianej gry. Standardowo kosztuje on 60,90 zł., lecz obecnie jest w promocji i kupisz go za 21,31 zł. Taka cena obowiązuje do 19 stycznia 2023. A co daje ulepszenie do Edycji Specjalnej? Oto lista:

  • Skórka kosmetyczna BD-1
  • Skórka kosmetyczna Modliszki
  • Cyfrowy album grafik
  • Zakulisowe materiały wersji reżyserskiej zawierające 90 minut nagrań z powstawania gry

Jak widać, nie są to jakieś niezbędne dodatki, które zmienią rozgrywkę. Lecz jak wspomniałem, fani uniwersum z pewnością docenią dodatkowe skórki oraz długi filmik ujawniający szczegóły powstawania gry.

Ulepszenie jest dostępne do kupienia w PlayStation Store pod tym linkiem.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie