Odbieraj nowe gry w PS Plus. Styczniowa oferta wystartowała

PS Plus czerwiec 2022. Nowe gry już dostępne do pobrania
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Wszyscy posiadacze abonamentu PS Plus mogą już wskakiwać do PlayStation Store i dodawać do swojej biblioteki nowe gry na PS4 oraz PlayStation 5.

Dzisiaj pierwszy wtorek miesiąca, a więc czas na zmianę gier w PS Plus. Grudniowa oferta właśnie stała się przeszłością i udostępniono nowe tytuły na styczeń.

PS Plus styczeń 2023 – gry na PS4 i PS5 już do pobrania

Oto linki do nowych gier, które może odebrać każdy posiadacz abonamentu PS+:

Gry ze styczniowej oferty będą dostępne do 7 lutego. Kto w tym czasie doda je do biblioteki, będzie mógł później w nie grać, o ile posiada aktywny abonament PlayStation Plus.

To kolejna naprawdę niezła oferta PlayStation Plus. Już w grudniu posiadacze konsol PlayStation dostali tak duże gry, jak Mass Effect: Legendary Edition czy Biomutant. Jestem ciekaw, czy Sony utrzyma poziom i w nadchodzących miesiącach również będziemy mogli liczyć na choćby jeden tytuł AAA w ofercie. Oby!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie