Właśnie kupiłem PS Plus na rok za 88 zł, jako „powracający”. Powiem Wam, jak to zrobić

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

To już ostatnie godziny, by skorzystać z promocji na PS Plus, którą organizuje Sony. Wszystkie progi abonamentu są tańsze o 120 zł, ale wiecie co? Można jeszcze więcej zaoszczędzić!

[Aktualizacja – promocja na PS Plus w PS Store została przedłużona do 23 grudnia]

Opowiem Wam to na własnym przykładzie. Jestem powracającym użytkownikiem PS Plus. Abonament wygasł na moim koncie około rok temu i jakoś nie miałem parcia, by go odnawiać. W PS Store pojawiła się jednak promocja, z którą niestety wielu graczy ma problemy. Nie wszyscy widzą niższe ceny. Ja też nie widziałem, lecz dzisiaj rano JEST!!! Sprawdziłem PS Store i w końcu mogę skorzystać z okazji. Co warte podkreślenia, jako powracający subskrybent, choć oficjalnie promocja ma być aktywna jedynie dla nowych użytkowników. Cóż, widocznie jest inaczej.

Jak kupiłem PS Plus na rok za 88 zł z groszami? Krok po kroku

Standardowo PS Plus Essential na 12 miesięcy kosztuje 240 zł. W promocji mogłem zapłacić 120 zł, lecz tego nie zrobiłem. Jest sposób, by zaoszczędzić więcej na Plusie, choć, paradoksalnie, trzeba najpierw wydać 168,65 zł. Jednak warto, bo na moim koncie PSN po zakupie Plusa zostało aż 80 zł, które i tak wydam na gry. Ostatecznie wyszedłem na duży PLUS. Ok, oto sposób:

  1. Kup 2x karta PlayStation Network 100 zł za 168,65 zł (karty z Instant Gaming, zaufany sklep!)
  2. Przejdź do PS Store i otrzymanym kodem doładuj portfel PSN. Wpadnie tam okrągłe 200 zł
  3. Skorzystaj z promocji w PS Store na PS Plus. Rok Essential kosztuje w promocji 120 zł (realnie wydajesz z tanim doładowaniem jedynie 88,65 zł)
  4. W portfelu zostanie jeszcze 80 zł. Możesz wydać kasę na gry i dodatki w PS Store.
Kup kartę PS Network w okazyjnej cenie

Kto chce również skorzystać z takiego sposobu, niech nie zwleka. Promocja na PS Plus w PS Store została przedłużona do 23 grudnia. Później tak tanio nie kupisz!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie