PS Plus na rok za 120 zł! Sony ogłasza promocję, a gracze: „O co chodzi?”

PS Plus sierpień 2023 - tyle miejsca musicie przygotować na nowe gry
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W PlayStation Store pojawił się baner reklamujący świetną okazję. Za rok abonamentu PS Plus możemy zapłacić jedynie 120 zł. Albo i nie możemy…

Przeglądając media społecznościowe i grupy poświęcone PlayStation zauważyłem, że gracze debatują nad świetną okazją. PS Plus Essential za 120 zł i progi Extra/Premium o 120 zł taniej to piękny deal. Tylko brać! Problem w tym, że nie każdy może.

PS Plus na rok za 120 zł. Ty masz promocję?

Sprawdziłem i w polskiej wersji PS Store również widnieje baner ogłaszający promocje na PlayStation Plus (prtsc poniżej). Grafika głosi, że oszczędzimy 120 zł kupując abonament. Dano nam również do zrozumienia, że oferta jest skierowana jedynie do osób, które wcześniej nie korzystały z subskrypcji. Jest też data zakończenia akcji – 20 grudnia.

Jednak gracze „powracający”, a więc tacy, którzy kiedyś korzystali z PS+, lecz obecnie nie opłacają abonamentu, donoszą, że też widzą niższe ceny i kupują Plusa taniej. Niestety – nie wszyscy.

PS+ w promocji.

Nie mam pojęcia, jakim kluczem kieruje się PlayStation, dając niektórym dostęp do promocji, a innym nie. Liczę na to, że to jedynie błąd i wszyscy, którzy powinni zostać objęci promocją, wkrótce z niej skorzystają.

Daj koniecznie znać w komentarzach poniżej, czy jesteś „wylosowany” i możesz skorzystać z promocji na abonament!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie