PS Plus ma pierwszą grę z PSP, która obsługuje trofea. Ze śmiesznie łatwą i szybką platyną

PSP-Trofea-PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5 Retro

Posiadacze abonamentu PS Plus Premium mogą zagrać w pierwszy tytuł z kultowej konsoli PSP obsługujący trofea.

Masz abonament PS Plus w wersji Premium, a przy okazji jesteś dużym fanem PSP lub po prostu łowcą trofeów? To mam dla Ciebie naprawdę świetną wiadomość.

PS Plus Premium i Pinball Heroes z łatwą platyną

W PlayStation Store możemy zaopatrzyć się w Pinball Heroes za darmo, jeśli posiadamy abonament PlayStation Plus Premium. To konwersja z konsolki PSP i co ciekawe, pierwsza gra ze wspomnianego handhelda, do której dodano obsługę trofeów! Jeśli ktoś nie posiada natomiast Plusa Premium, może kupić grę za 45 zł. Tak czy inaczej, oto link do omawianego tytułu:

Wracając do platyny, jak podaje serwis TrueTrophies, w grze mamy ich 21 i żeby zgarnąć platynę, wcale się nie napocimy. Już pierwsze srebrne trofea możemy mieć za samo uruchomienie poszczególnych stołów, a za bicie rekordów na poszczególnych, powpadają złotka. Inne, niezwiązane z konkretnymi stołami trofea są równie łatwe do odblokowania. Przykładowo, jedno z nich dostaniesz za jednoczesne uderzenie R1 i L1, tyle że 50 razy. Da się to zrobić w kilka minut.

Tak wygląda Pinball Heroes w wersji na PS4/PlayStation 5:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie