PS Plus może otrzymać kolejny hit z PSX-a

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony obiecało, że do katalogu klasyków PS Plus dorzuci do pieca. Coś mi się wydaje, że będzie to gruba dokładka z doskonałym Syphon Filter 3.

Katalog klasyków, dostępny dla posiadaczy abonamentu PS Plus Premium, z pewnością powiększy się jeszcze nie raz i nie dwa razy. Sony nie ujawniło póki co listy gier na listopad, ale coś podejrzewam, że może się na niej znaleźć Syphon Filter 3. Dlaczego? Bo po co agencja oceniająca gry w Korei wymienia ten tytuł na swojej stronie?

PS Plus i nowe klasyki. Syphon Filter 3 może być blisko

Koreański Komitet Oceny i Administracji Gier ocenił Siphon Filter 3 dla PlayStation 5 i PlayStation 4, sugerując, że tytuł wkrótce dołączy do katalogu PlayStation Plus Classics.

Domysły nie są bezpodstawne, ponieważ Siphon Filter i Siphon Filter 2 są już dostępne w klasykach Plusa, a zarówno Siphon Filter: Dark Mirror, jak i Siphon Filter: Logan’s Shadow były wcześniej oceniane właśnie w Korei.

Siphon Filter to jedna z kultowych serii na pierwszą konsolę PlayStation. Trójka miała swoją premierę w listopadzie 2001 roku, więc… może na 21. rocznicę serii zostanie wrzucona do PS+? Kto by jeszcze raz zagrał w ten niezapomniany tytuł?

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie