PS Plus – tyle miejsca szykuj na 5 marca pod nowe gry

Destiny-2-PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Subskrybenci PS Plus mogą powoli rozgrzewać pady, ponieważ po weekendzie Sony udostępni nową ofertę Essential na marzec 2024. Tutaj zobaczysz, ile miejsca na dysku konsoli PS5 oraz PlayStation 4 zajmą wszystkie gry.

Oferta PS Plus marzec 2024 dla progu Essential została ujawniona oficjalnie już wczoraj. Poniżej zobaczysz listę gier na PS5 i PS4 z dodatkową informacją o wielkości plików. Pamiętajcie, że oprócz czterech gier, choć jedna pozycja to w zasadzie gigantyczny dodatek, odbierzemy dodatkowy ekskluzywny prezent. Szczegóły epickiej paczki opisywaliśmy w tej wiadomości. Ponadto przypominamy, że osoby chcące przedłużyć abonament mogą liczyć na rabat w PS Store. Wystarczy, że doładujemy portfel tanimi kartami PSN:

Wielkość plików dla gier z oferty PS Plus na marzec

Wspomnieliśmy, że nowa oferta Essential to cztery tytuły, w tym wielki dodatek Królowa-Wiedźma do darmowej gry Destiny 2. To właśnie on będzie w marcu największym pożeraczem miejsca na dysku. Żeby go pobrać, musimy najpierw zaopatrzyć się w “podstawkę”. Całość zajmie na PS5 i PS4 około 105 GB, więc całkiem sporo. Jeśli dołożymy do tego pozostałe trzy gry, to powinniśmy przyszykować na obecnej generacji około 180 GB, a na last-genie aż 207 GB przestrzeni. Tak przedstawia się waga poszczególnych plików:

  • EA Sports F1 23: PS4 : 77.563 GB / PS5 : 61.090 GB
  • Sifu: PS4 : 19.850 GB / PS5 : 10.145 GB
  • Hello Neighbor 2: PS4 : ~5 GB / PS5 : ~4.5 GB
  • Destiny 2 Królowa-Wiedźma: PS4 : ~105 GB / PS5 : ~105 GB

Oferta na marzec jest bardzo zróżnicowana, z oczekiwanym przez wielu graczy Sifu na czele. To rewelacyjna gra akcji w konwencji chodzonej bijatyki, w której praktycznie non stop coś się dzieje. Fani Formuły 1 zgarną najnowszą część słynnej serii, a na dodatek będziemy mogli pobrać skradankę z widokiem FPP w postaci Hello Neighbor 2. Samo Destiny 2 pojawia się w PS Plus nie po raz pierwszy. Dodatek Królowa-Wiedźma jest obecnie dostępny w progu Extra, więc wielu graczy już go posiada. Rok temu mogliśmy natomiast zaopatrzyć się w Destiny 2: Poza Światłem w ramach PS+ Essential.

Oto krótka prezentacja nowości, które będziemy mogli pobierać w PlayStation Plus od 5 marca:

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie