Bonus do oferty PS Plus na marzec 2024. Oprócz 4 gier, ekskluzywny prezent dla każdego

PS-Plus-The-Finals-DLC
Newsy PlayStation Plus PS5

Sony informuje, że oprócz nowego pakietu gier w ramach oferty PS Plus Essential na marzec 2024, posiadacze abonamentu otrzymają coś extra.

Właśnie podaliśmy listę gier z PS Plus Essential na marzec i jeśli chcesz zobaczyć szczegóły, zapraszamy do tego newsa. Ale to nie koniec atrakcji. Nie dość, że w nadchodzącym miesiącu dostaniemy cztery, a nie trzy gry, jak jest to w zwyczaju, pojawi się jeszcze jeden prezent. Zostanie on udostępniony do pobrania w tym samym dniu, w którym będziemy mogli pobierać właśnie ujawnione tytuły. Zatem co nas czeka już 5 marca?

Posiadacze PS Plus dostaną dodatek do darmowej gry The Finals

Na oficjalnym blogu PlayStation czytamy, że członkowie PlayStation Plus otrzymają S.O Sleek Bundle, czyli unikalny pakiet kosmetyczny do The Finals zawierający dwa różne zestawy strojów i skórek o tematyce wojskowej:

  • 2 epickie stroje
  • 12 epickich skórek broni

Oto grafika prezentująca zawartość dodatku, który wkrótce pobierzemy:

The Finals - zawartość pakietu dla posiadaczy PlayStation Plus.
The Finals – zawartość pakietu dla posiadaczy PlayStation Plus.

Ten pakiet będziesz mógł znaleźć w PlayStation Store i pobrać jako dodatek do comiesięcznych gier PlayStation Plus. Po pobraniu zawartość pakietu będzie natychmiast dostępna w grze, niezależnie od tego, czy jesteś nowym, czy powracającym graczem.

PlayStation

Samo The Finals jest grą darmową i całkiem niezłą. Średnia ocen z ponad 22 tysięcy opinii w PS Store to 4.19/5.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie