Subskrypcja PS Plus na 12 miesięcy do kupienia za 175 złotych

PS Plus październik 2021 - logo supernova - PG
Newsy

W internetowym sklepie CDKeys możemy zaopatrzyć się w subskrypcję PS Plus na 12 miesięcy. I do tego w niższej cenie! Przypominamy marcową ofertę.

PS Plus to sporo korzyści, ale dla większości graczy najbardziej istotne wydają się dwie – darmowe gry (no dobra, opłacane w ramach abonamentu) oraz dostęp do trybów multiplayer. Oczywiście poza tym również znajdziemy parę innych atrakcji. Mowa choćby o dodatkowych zniżkach czy przechowywaniu zapisów w chmurze.

Dlatego spieszymy donieść, iż subskrypcję od Sony na rok możemy nabyć już za 175,19 zł! Wystarczy udać się do internetowego sklepu CDKeys pod poniższym linkiem. Nie musicie się martwić – kod działa na terenie Polski.

Oferta jest szczególnie ciekawa, gdyż zestaw darmowych gier na marzec prezentuje się okazale. Z pewnością nie każdemu się spodoba, jednak nie zabrakło w nim hitów. Mam nadzieję, że oferta na kolejne miesiące utrzyma co najmniej podobny poziom.

PS Plus na marzec 2022:

  • Ghostrunner PS5
  • Team Sonic Racing PS4
  • Ark: Survival Evolved PS4 
  • Ghost of Tsushima: Legends PS4/PS5

Polska pozycja o cyberpunku, wyścigi z Sonic-iem, survivalowy Ark oraz multi do Ghost of Thushima… W tym miesiącu Sony zdecydowanie postawiło na różnorodność i wcale nie mamy im tego za złe. Oby tak dalej!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie