GTA Vice City jak szybko wpadnie do PS Plus, tak szybko wypadnie. Zobaczcie, co napisali na blogu PlayStation

PS-Plus-GTA
Newsy PS4 PS5

Jedną z najciekawszych gier, jakie zostaną dodane do PS Plus Extra i Premium jeszcze w październiku, jest GTA Vice City. Wygląda jednak na to, że długo w usłudze nie zagości.

PS Plus Extra i Premium w październiku 2022 prezentuje się naprawdę porządnie. W najbliższy wtorek będziemy mogli pobierać aż 23 nowe tytuły. Jednak jak zapewne wiecie, pojawiające się w katalogu produkcje potrafią z niego znikać.

Do kiedy GTA Vice City w PS Plus?

Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition pobierzesz w Plusie już 18 października. Okazuje się jednak, że na ogranie tytułu dano nam 4 miesiące. To z jednej strony dużo, a z drugiej bardzo mało. Ja z moją kupką wstydu zdecydowanie miałbym problem, żeby ukończyć tytuł od Rockstar w takim czasie.

Skąd info, że grę szybko skasują z katalogu Plusa? Taka wiadomość została podana przez japoński blog PlayStation. Widzimy tam nie tylko datę dodania GTA Vice City do usługi, lecz również datę jej usunięcia. Tę zaplanowano na 20 lutego 2023 (poniedziałek).

PS-Plus-GTA-Vice-City
Japończycy informują, że GTA Vice City – The Definitive Edition zostanie usunięte z katalogu gier 20 lutego 2023 roku.

Pozostaje cień wątpliwości, czy wspomniana data pożegnania dotyczy tylko regionu japońskiego, czy też innych części świata. Gdyby to była jakaś mała gra indie w klimacie anime, to jeszcze bym w to mógł uwierzyć. Ale globalny hit od Rockstar? Radzę Wam zatem, by nie odkładać ogrywania Vice City na samo dno kupki wstydu.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie