Gracze wybierają „prezenty” do oferty PS Plus grudzień 2022

PS-Plus-grudzien-2022
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jeszcze trochę i oficjalnie poznamy ofertę PS Plus grudzień 2022. Będzie wyjątkowa, bo mikołajkowa. Gracze wybierają zatem, jakie prezenty od Sony chcieliby dostać.

Gry na PS4 i PlayStation 5 z oferty PS Plus grudzień 2022 zostaną udostępnione do pobrania na Mikołajki, zatem 6 dnia nadchodzącego miesiąca. Nadal nie wiadomo, jakie tytuły znajdą się na „prezentowej” liście. Na forum Reddit zaczęto więc zastanawiać się, co też możemy dostać na Mikołaja od Sony.

Takie gry typują najczęściej do oferty PS+ grudzień 2022

Wśród wielu propozycji, kilka przewija się bardzo często. Gracze najchętniej widzieliby w grudniowej ofercie następujące gry:

  • Star Wars: Jedi Fallen Order
  • Kena
  • Crash Team Racing
  • Cuphead
  • Mafia Trilogy

Najczęściej gracze marzą o Star Wars: Jedi Fallen Order, argumentując, że przecież tytuł jest w Game Pass, to w Plusie również powinien być. Z kolei trylogię Mafia typują, ponieważ została ona usunięta niedawno z PS+ Extra/Premium. Sądzą, że specjalnie dlatego, by pojawić się teraz w progu Essential usługi.

Sądzisz, że któraś z gier wymienionych na liście ma szansę pojawić się w PlayStation Plus? Czekam na Twoje typy w komentarzach poniżej!

Przypominam, że Sony ujawni ofertę na grudzień 30 listopada, tuż po godzinie 17:30. Listę gier od razu dla Was opublikujemy. Obecnie możemy pobierać gry listopadowe: Nioh 2, LEGO Harry Potter Collection oraz Heavenly Bodies.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie