PS Plus na 12 miesięcy w promocji. Taniej obecnie nie kupisz

PS Plus sierpień 2023 - tyle miejsca musicie przygotować na nowe gry
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Jeśli chcesz przedłużyć abonament PS Plus Essential, lub odnawiasz subskrypcję, skorzystaj z promocji, dzięki której kilka dyszek zostanie w Twojej kieszeni.

Ciężko ostatnio z promocjami na PS Plus, a jeśli już są, to często tylko dla nowych użytkowników. W CD Keys możemy natomiast kupić Essential’a na 12 miesięcy w dużo niższej cenie. Standardowo na ten próg Plusa należy wyłożyć 240 zł, tutaj płacisz 203 zł z groszami.

PS Plus Essential na rok w promocji

Choć części z Was cena 203 zł może wydawać się średnią okazją, prawda jest taka, że to obecnie najtańsza opcja. Zakupionym kodem możesz przedłużyć swój abonament, a to najważniejsze dla osób, którym akurat subskrypcja wkrótce wygaśnie.

Abonament PS+ Essential daje nam dostęp do rozgrywek online na konsolach PlayStation 5 i PS4. Możemy też korzystać z dodatkowych promocji na gry w PlayStation Store, a dodatkowo dostajemy możliwość zapisów gier w chmurze. Wisienką na torcie abonamentu jest comiesięczna możliwość odebrania za darmo kilku gier.

W styczniu subskrybenci Plusa mogą pobrać sobie następujące produkcje, nie dopłacając przy tym ani grosza:

Gry ze styczniowej oferty będą dostępne do 7 lutego. Dodawajcie do biblioteki, póki jest czas!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie