PS Plus Essential, Extra i Premium na rok ponad 40% taniej w promocji

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Właśnie miałem odnawiać subskrypcję PS Plus. Sprawdzam maila, a tam niespodzianka. Sony rozsyła wiadomości o wielkiej promocji na abonament.

Miła niespodzianka. Dostałem dzisiaj maila od Sony, który informuje o promocji na abonament PS Plus. Oferta jest ważna do 14 lutego, do godz. 23:59 czasu polskiego. Przeceniono roczne subskrypcje Essential, Extra oraz Premium. Kto może skorzystać z okazji i jak zaoszczędzić jeszcze więcej niż oferowane 40 procent?

PS Plus na rok w promocji. Wszystkie progi. Kto może skorzystać?

Zgodnie z mailem od Sony, z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały abonamentu PlayStation Plus w dniu 31 stycznia 2023 roku. Jeśli zaliczasz się do tego grona, możesz kupić w PS Store roczną subskrypcję taniej o 40 procent. Albo zaoszczędzić więcej, ponieważ można zasilić portfel tanimi doładowaniami z Instant Gaming. To sprawdzony sklep, który z czystym sumieniem polecam.

PROMOCJA NA DOŁADOWANIA PORTFELA W PS STORE. KUP DZIĘKI NIM ABONAMENT PS+ JESZCZE TANIEJ
PS-Store-doladowania
Doładowania do PS Store w promocji.

PlayStation Plus – takie ceny proponuje Sony na roczny abonament

Żeby nie być gołosłownym, oto PrtSc maila, którego dostałem od Sony:

PS-Plus-promocja
Abonament PlayStation Plus w promocji.

Po przejściu do PS Store widzę następujące ceny (UWAGA – z tanimi doładowaniami, o których wspomniałem powyżej, zapłacisz jeszcze mniej!):

  • PS+ Essential za 12 miesięcy – 144 zł
  • PS Plus Extra na 12 miesięcy – 240 zł
  • PlayStation Plus Premium na 12 miesięcy – 288 zł

Oszczędność z tanimi doładowaniami polega na tym, że chcąc np. kupić rok subskrypcji Premium, wystarczy najpierw zaopatrzyć się w Instant Gaming w jedną kartę o wartości 200PLN i jedną o wartości 100PLN. Zapłacę za nie łącznie 255,81 zł, a doładuję portfel w PS Store kwotą 300 zł. Z tego opłacę Plusa (288 zł), a jeszcze 12 zł zostanie na moim koncie. A pamiętaj, że wydałem jedynie 255 zł z groszami. Niezły deal!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie