FILTRUJ PROMOCJE [searchandfilter id="185468"]

Zaproponuj nam Swoją promocję

Zgłoś promocję

Promocje: PS Plus

Promocje na PS Plus chętnie wypatrywane są przez posiadaczy i fanów konsol. Jest to tak zwana usługa subskrypcyjna, dzięki której w szybki sposób da się zwiększyć możliwości swojego konta na PlayStation Network – nawet na cały rok! W tej kategorii znajdziesz najbardziej atrakcyjne i opłacalne promocje Playstation Plus, które dla Ciebie znaleźliśmy. Nie musisz zatem tracić czasu na przeszukiwanie sieci – zrobiliśmy to za Ciebie!

Promocje na PS Plus – co zyskujesz?

Bez wątpienia promocja na PS Plus, gdzie abonament obejmuje 12 miesięcy, daje duże możliwości. Przede wszystkim gracze docenią:

 • możliwość gry w trybie online dla wielu graczy,
 • liczne gry do pobrania,
 • dodatkowe rabaty,
 • plus 100 GB na dysku.

Jeżeli chcesz wiedzieć, kiedy pojawią się kolejne promocje na Playstation Plus, obejmujące 365 dni abonamentu, to na bieżąco zaglądaj na tą kategorię – często ją aktualizujemy.

Jak skorzystać z promocji PS Plus

Promocje na PS Plus 2021 zaprezentowane u nas, oprócz linków odsyłających na konkretne platformy, posiadają również szczegółowy opis tego, jak dokonać zakupu. W tym aspekcie nie ma miejsca na wątpliwości!

Jako portal o grach chcemy dostarczać naszej społeczności nie tylko ciekawe artykuły, recenzje oraz zapowiedzi. Przekazujemy również informacje o sprzęcie oraz usługach, dzięki którym można bez żalu oddać się cybernetycznej rozrywce. Oprócz atrakcyjnych promocji Playstation Plus na naszym portalu znajdziesz również liczne oraz na bieżąco aktualizowane promocje na gry PS5 i promocje na gry, obsługiwane przez inne sprzęty. Jest w czym wybierać!

Najczęściej zadawane pytania

1. Co to jest PS Plus?
PlayStation przygotowało dla graczy specjalną subskrypcję, w ramach której mają dostęp do stale aktualizowanej biblioteki bezpłatnych gier, trybu multiplayer oraz specjalnych promocji. PS Plus, bo właśnie o tym mowa, to opcja dla graczy chcących skorzystać z jak największej liczby okazji w PlayStation Store, nie wydając przy tym dużych pieniędzy.

Korzyści z abonamentu PS Plus:

 • tryb multiplayer w takich grach jak: Call of Duty: Modern Warfare, Grand Theft Auto Online, Marvel’s Avengers, Monster Hunter: World, FIFA 21
 • specjalne okazje i promocje dla subskrybentów
 • PlayStation Plus Collection (na PS5), czyli bezpłatny dostęp do takich gier jak: Bloodborne, Days Gone, God of War, Infamous Second Son, Ratchet and Clank, Until Dawn, Fallout 4, Mortal Kombat X, Persona 5, Uncharted 4: Kres Złodzieja, Battlefield 1 czy Detroit: Become Human
 • PlayStation Plus Video Pass – nowa usługa ważna do 22.04.22; w jej ramach możesz oglądać filmowe i serialowe hity bez dodatkowych opłat
 • nowe bezpłatne gry co miesiąc
2. Ile kosztuje PS Plus?
Subskrypcja PS Plus sprzedawana jest na miesiąc, 3 miesiące lub rok. Ceny ustalone są tak, aby gracz mógł dużo zaoszczędzić, kupując usługę na dłuższy czas. Przedstawiamy sugerowane ceny subskrypcji, czyli takie, jakie widnieją w PlayStation Store:

 • PS Plus na 1 miesiąc – 37 zł
 • PS Plus na 3 miesiące – 100 zł
 • PS Plus na 12 miesięcy – 240 zł

Widać zatem, że najbardziej opłacają się dłuższe subskrypcje. Przy zakupie PS Plus na trzy miesiące za każdy miesiąc usługi płacimy ok. 33 zł. Oferta PS Plus na rok płaca się jeszcze bardziej – w tym przypadku każdy miesiąc kosztuje zaledwie 20 zł.

Oczywiście możliwe jest zaoszczędzenie jeszcze większych sum. Jednym ze sposobów jest kupno PS Plus w sprawdzonym keyshopie. Warto również polować na promocje sezonowe czy organizowane z okazji ważnych wydarzeń, jak np. Days of Play. Roczną subskrypcję można w takich sytuacjach kupić z rabatem w wysokości nawet 40%.

3. Gdzie można kupić PS Plus?
Kody aktywacyjne PS Plus dostępne są nie tylko w PlayStation Store, ale również w wielu innych sklepach, zarówno internetowych, jak i stacjonarnych. Warto mieć jednak na uwadze, że na największe promocje na PS Plus można liczyć głównie w internecie. Należy pamiętać także, aby kupować kody aktywacyjne ze sprawdzonych źródeł – w przeciwnym razie możesz niestety paść ofiarą oszustów i stracić pieniądze przeznaczone na subskrypcję.

Przykładowe sprawdzone miejsca, poza PS Store, w których można kupić subskrypcję PS Plus:

 • elektromarkety internetowe (np. RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert, Neonet)
 • zaufane keyshopy (np. Eneba)
 • duże sklepy internetowe (np. Empik, Morele.net, x-kom)
 • platformy sprzedażowe (np. Allegro – od zaufanych sprzedawców)
4. Jak aktywować zakupiony kod na PS Plus?
Po zakupieniu kodu aktywacyjnego PS Plus przychodzi czas na jego aktywację. Możesz to zrobić na dwa sposoby – w przeglądarce internetowej albo bezpośrednio na konsoli PS4 lub PS5. Pamiętaj, że aby rozpocząć subskrypcję PS Plus, musisz mieć bezpłatne konto PlayStation Network.

Jak aktywować kod na PS Plus w przeglądarce internetowej:

 • Przejdź na stronę PlayStation Store i kliknij swój avatar widoczny na górze ekranu
 • Z menu rozwijanego wybierz opcję Wykorzystaj kody
 • Wpisz otrzymany 12-cyfrowy kod i kliknij Wykorzystaj

Jak aktywować kod na PS Plus na PlayStation 4:

 • Przejdź do PlayStation Store, przewiń pasek boczny na dół i wybierz Wykorzystaj kody
 • Wpisz 12-cyfrowy kod i wybierz opcję Wykorzystaj

Jak aktywować kod na PS Plus na PlayStation 5:

 • Przejdź do ustawień, a następnie wybierz Użytkownicy i konta
 • Wybierz opcję Konto, w niej Płatności i subskrypcje, a na koniec Wykorzystaj kody
 • Wpisz 12-cyfrowy kod i wybierz Wykorzystaj
5. Czy gry odebrane z PS Plus dostaję na zawsze, czy je stracę po wygaśnięciu abonamentu?
Niestety, w gry odebrane bezpłatnie z oferty PS Plus można grać wyłącznie z aktywną subskrypcją. W momencie wygaśnięcia abonamentu gracz traci dostęp do darmowych tytułów. Biblioteka gier przypisanych do konta zostanie jednak zachowana – aby znów w nie zagrać, wystarczy wykupić na nowo subskrypcję PS Plus.

Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku gier, które możesz odebrać całkowicie za darmo. Takie tytuły były rozdawane m.in. podczas akcji Play at Home. Kiedy raz przypiszesz je do swojego konta, dostępu nie tracisz nigdy – niezależnie od tego, czy masz aktualnie aktywną usługę PS Plus. W taki sposób gracze mogli otrzymać m.in. takie tytuły jak Horizon Zero Dawn, Ratchet & Clank, Subnautica czy Enter the Gungeon.

6. Jak pobrać gry za darmo z oferty PS Plus?
W PS Plus co miesiąc udostępniane są subskrybentom kolejne bezpłatne gry. PlayStation Store dodaje do oferty zarówno duże tytuły, jak i mniejsze produkcje, które z pewnością spodobają się graczom. Jak pobrać te gry za darmo? Wystarczy przypisać je do swojego konta, gdy zostaną udostępnione bezpłatnie w ramach subskrypcji, a następnie przejść przez intuicyjny proces pobierania i instalacji gry.

Jak pobrać za darmo gry z PS Plus na konsoli PS4 lub PS5:

 • Na ekranie konsoli przejdź do aplikacji PlayStation Store
 • Przejdź do zakładki PS Plus, aby znaleźć nowe gry dodane do abonamentu oraz specjalne okazje tylko dla subskrybentów
 • Kliknij wybraną grę, aby przejść do jej podstrony w PS Store, a tam będziesz mógł dodać grę do biblioteki na stałe oraz pobrać ją na swoją konsolę