Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

PS Plus jest droższy i ma coraz mniej gier - skarżą się gracze

PS Plus Extra lub Premium za darmo na 7-dniowy okres próbny

Dni do końca okazji Aktualizacja:

Jeśli nie korzystaliście jeszcze z PS Plus Extra lub Premium, Sony umożliwia Wam wypróbowanie subskrypcji w ramach darmowego okresu próbnego.

7 dni bezpłatnego abonamentu możecie odebrać zarówno w przeglądarce, jak i bezpośrednio na konsoli PS4 lub PS5. Do wyboru macie PS Plus Premium lub Extra – choć pierwsza z opcji brzmi tu o wiele ciekawiej, jako że zapewnia dostęp do wszystkich możliwości nowego Plusa.

Do odebrania darmowego okresu próbnego wymagane jest podanie metody płatności. Jeśli nie chcecie więc przedłużać abonamentu, a wyłącznie grać bezpłatnie przez wspomniane 7 dni, pamiętajcie o anulowaniu subskrypcji na czas. W przeciwnym razie Sony automatycznie pobierze opłatę za kolejny okres rozliczeniowy.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!