Promocje w Empik na Black Friday! Wybraliśmy 5 najlepszych ofert dla graczy

Kontroler DualSense - czerwone tło - rozbłysk
Newsy PC PS5 Xbox Series

W Empiku wystartowały dzisiaj oferty w ramach Black Friday. Nie mogliśmy przejść obok nich obojętnie.

Jako gracz nie ukrywam, że lubię oszczędzać, a już na pewno oczy mi się święcą na widok dobrych okazji. Na codzień w Empiku kupuję książki i gry planszowe, ale też często zaglądam w poszukiwaniu ciekawych ofert dla gracza. Dzisiaj znalazłem 5 naprawdę fajnych okazji.

Pierwszą z nich jest konsola Xbox Series X (dysk 1TB) w cenie 2399 zł. Normalnie za sprzęt Microsoftu musielibyśmy zapłacić 100 zł więcej. Dobrze więc skorzystać z tej oferty, tym bardziej że Xbox Series X to świetna konsola, a w połączeniu z Game Passem, daje dostęp do setek rewelacyjnych gier w ramach comiesięcznej subskrypcji. Nie mówiąc o tym, że pod względem technicznym to obecnie najmocniejsza konsola na rynku!

Zwróciłem też uwagę na pada do PlayStation 5. DualSense w Empiku można kupić za 229 zł (kolor biały). Pamiętam jak jeszcze do niedawna trzeba było wydać ponad 300 zł za ten kontroler, więc łapcie koniecznie póki jest!

Oprócz tego, znalazłem też coś ciekawego dla braci komputerowej. Mowa o klawiaturze mechanicznej ROCCAT Pyro AIMO (ROC-12-621) za 309 zł. Mechanik od ROCCAT w takiej cenie? Jak widać można! Mamy tutaj wytrzymałą konstrukcję, rewelacyjne przełączniki, pełne podświetlenie RGB i coś co bardzo lubię, czyli dodatkowe pokrętło multimedialne.

Czymże byłyby promocje dla gracza bez gier? Właśnie! Dlatego polecam The Last of Us Part 1, które w Empiku dostaniecie za 239,99 zł. Regularna cena tego hitu od Sony to ponad 330 zł, więc bierzcie póki jest w ofercie Empiku. Tej gry nie trzeba zdaje się nikomu przedstawiać, to klasa sama w sobie.

Na koniec mam małą perełkę, zarówno jeśli chodzi o produkt jak i cenę. Otóż udało mi się znaleźć w Empiku Death Stranding na PS4 (możliwa aktualizacja do wersji na PS5) w cenie 49,99 zł. Gra została przeceniona ze 149,99 zł, także okazja jest zacna!

Jeśli interesują was jeszcze inne promocje w Empiku, to zachęcam do zajrzenia w kilka miejsc:

TOP 5 OKAZJI NA BLACK FRIDAY W EMPIK:

Xbox Series X|S - gdzie dziś kupić najtaniej konsolę od Microsoftu?Xbox Series X2499 zł2399 zł
Sony-dualsenseKontroler DualSense do PS5 (biały)299 zł229 zł
Klawiatura ROCCAT Pyro AIMO357,66 zł309 zł
Gra The Last of Us: Part 1 (PS5)313,66 zł239,99 zł
Gra Death Stranding (PS4)148,99 zł49,99 zł

Źródło: Materiał powstał we współpracy z Empik.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie