Wielka wyprzedaż dla fanów RPG-ów. GOG rusza z promocjami na legendarne tytuły

Promocje na gry RPG w GOG.com. Wielka wyprzedaż dla fanów gatunku
Newsy PC

Nowe promocje na gry na GOG.com się rozpoczęły. Tym razem platforma postanowiła celebrować gatunek RPG. Przeceny sięgają nawet 90%!

Dopiero co pisaliśmy o nowej wyprzedaży na Steam, a dostaliśmy już kolejne promocje na gry. Tym razem organizuje je GOG.com, czyli znana platforma z klasycznymi produkcjami i nie tylko. Warto przypomnieć, że wszelkie dostępne tutaj tytuły pozbawione są DRM.

Zapewne wśród Was jest sporo fanów gier RPG, więc najnowsza oferta GOG-a wycelowana jest właśnie w Was. Platforma postanowiła celebrować ten wspaniały gatunek, ruszając z wyprzedażą, na której przeceny sięgają nawet 90%. Co ważne – mamy tu nie tylko klasyki, ale również nowsze tytuły.

Wielbiciele tego pierwszego mogą jednak liczyć na serię Baldur’s Gate czy Icewind Dale oraz Neverwinter Nights. Trochę tego jest, bo do wyboru mamy nie tylko praktycznie wszystkie części tych serii, ale także dodatki do nich i ulepszone edycje. Do tego mamy choćby przewspaniałe Planescape: Torment, Divine Divinity i sporo nowszych pozycji.

Chcesz zagrać w coś bardziej aktualnego? Możesz kupić Pillars of Eternity II: Deadfire, które podczas wyprzedaży jest przecenione o 75%, Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition z 60% zniżką oraz Pathfinder: Wrath of the Righteous z 40% zniżką. Każdy z wymienionych tytułów oferuje dziesiątki godzin emocjonującej rozgrywki i historii, ciekawą obsadę bohaterów oraz bardzo przyjemną mechanikę walki

– zachęca nas GOG.com na stronie promocji

Wspomniane promocje na gry znajdziecie w tym miejscu. Event potrwa do 13 sierpnia 2022 roku. Jednocześnie przypominamy o dwóch trwających wydarzeniach na Steam – dla fanów survivalu oraz wspomnianych już wyżej egzotycznych pozycji.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie