PlayStation po cichu przedłuża promocję na PS Plus. A ja głośno powiem, jak oszczędzić więcej

PS Plus Extra i Premium listopad 2022 z nowymi grami. 20 tytułów
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Dzisiaj miała zakończyć się promocja na PS Plus w PlayStation Store, ale się nie zakończyła. Ciche przedłużenie akcji to efekt problemów, jakich doświadczają gracze. Najważniejsze, że nadal możemy oszczędzać 120 zł na subskrypcji, a z naszym sposobem jeszcze więcej!

Od początku akcji promocyjnej na abonament PS Plus gracze zmagają się z problemami. PlayStation milczy w tej sprawie i tylko osoby, które zdecydują się na kontakt z obsługą techniczną, mogą się dowiedzieć, że “jest problem”. Oficjalnego komunikatu na ten temat nie dostaliśmy. Tak samo, jak nigdzie nie widziałem oficjalnej informacji, że promocja jednak nie kończy się 20 grudnia, lecz dopiero 23 grudnia. Dostrzegłem to po prostu na małym druczku na banerze promującym akcję w PS Store.

Informacja o przedłużeniu akcji pojawiła się na banerze. Małym druczkiem.

Promocja na PS Plus potrwa do 23 grudnia. Sposób na niższą cenę

Zatem PlayStation daje nam dodatkowe trzy dni, by spróbować swoich sił z promocją na abonament PlayStation Plus. Nadal jedni widzą niższe ceny, a inni nie. Nadal na banerze jest informacja, że to tylko dla nowych użytkowników. Jednak ja jestem powracający i z promocji skorzystałem. Zatem warto sprawdzić, niezależnie czy miałeś kiedyś PS+ czy też nie, czy widzisz w PS Store promocyjne ceny.

Przypominam też, że można oszczędzić więcej na abonamencie niż oferuje PlayStation. Pisałem już o tym, ale skoro akcja niespodziewanie przedłuża się o trzy dni, to jeszcze raz przypominam:

Standardowo za PS Plus Essential na 12 miesięcy płacimy 240 zł. W promocji mamy 120 zł taniej, zatem płacimy za roczek 120 zł. Jeśli jednak najpierw kupisz kartę doładowującą środki w PS Store o wartości 200 zł, płacąc za nią w promocji dokładnie 168,73 zł, to możesz zrobić niezły interes. Realnie wychodzi wówczas, że za rok PS Plus zapłacisz 88,73 zł, a dodatkowo w Twoim portfelu zostanie aż 80 zł, które możesz wydać na gry. Oto sposób:

  1. Kup kartę PlayStation Network 200 zł za 168,73 zł (karty z Instant Gaming, zaufany sklep!)
  2. Przejdź do PS Store i otrzymanym kodem doładuj portfel PSN. Wpadnie tam okrągłe 200 zł
  3. Skorzystaj z promocji w PS Store na PS Plus. Rok Essential kosztuje w promocji 120 zł (realnie wydajesz z tanim doładowaniem jedynie 88,73 zł)
  4. W portfelu zostanie jeszcze 80 zł. Możesz wydać kasę na gry i dodatki w PS Store.
Kup kartę PS Network 200 zł za 168,73 zł

Zatem ze wspomnianego sposobu na jeszcze tańszy abonament PlayStation Plus możesz skorzystać aż do 23 grudnia.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie