HBO Max przedstawia teaser Pretty Little Liars: Original Sin. Nowy serial twórcy Riverdale

Pretty Little Liars Original Sin - nowy serial ze świata Słodkich kłamstewek
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

HBO Max zaprezentowało teaser nadchodzącego serialu Pretty Little Liars: Original Sin. Słodkie kłamstewka powracają.

Za nową odsłonę Słodkich kłamstewek odpowiada Roberto Aguirre-Sacasa, twórca m.in. uznanego Riverdale. Scenarzyście zależało, aby w reboocie serialu wprowadzić nutę horroru; sądząc po teaserze, wygląda zresztą na to, że mu się udało. Jak zresztą głosi oficjalny opis produkcji:

„Dwadzieścia lat temu seria tragicznych wydarzeń omal nie zniszczyła robotniczego miasteczka Millwood. Obecnie zróżnicowana grupa nastolatek – zupełnie nowy zestaw Little Liars – jest dręczona przez nieznanego napastnika i zmuszona do zapłaty za sekretny grzech popełniony przez ich rodziców dwie dekady temu… ale też za swój własny. W mrocznym i podszytym nutą horroru dramacie o dojrzewaniu Original Sin znajdziemy się daleko od Rosewood, ale w nadal istniejącym uniwersum Słodkich kłamstewek – w zupełnie nowym mieście i z nowym pokoleniem Little Liars.”

W Pretty Little Liars: Original Sin pojawią się: Bailee Madison, Chandler Kinney, Zaria, Malia Pyles, Maia Reficco, a także Mallory Bechtel, Sharon Leal, Elena Goode, Lea Salonga, Eric Johnson i Alex Aiono. Scenariusz stworzył Roberto Aguirre-Sacasa wraz z Lindsay Calhoon Bring; oboje byli również współproducentami wykonawczymi.

Słodkie kłamstewka (w angielskiej wersji Pretty Little Liars) to serial zapoczątkowany w 2010 roku i zakończony ostatecznie po siedmiu sezonach w 2017. Produkcja opowiada o grupie nastolatek próbujących powrócić do normalnego życia po zaginięciu jednej z przyjaciółek. Po roku od całego wydarzenia dziewczyny zaczyna prześladować A – tajemnicza osoba, która doskonale zna wszystkie sekrety skrywane przez główne bohaterki. Serial można obecnie oglądać w Polsce na platformie HBO Max.

Trzy początkowe odcinki nowego tytułu z uniwersum Słodkich kłamstewek pojawią się na HBO Max 28 lipca. Kolejne będą debiutować w tygodniowych odstępach, a obiecany teaser zobaczycie poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie