Premiery gier obecnego tygodnia. 5 arcyciekawych tytułów dla koneserów

premiery gier wrzesień 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

W czasach, gdy gry AAA pojawiają się raz na ruski rok, jakością grzeszą mniejsze, ambitne projekty. Takie są nadchodzące premiery gier na wrzesień 2022.

Ileż by człowiek dał za dobrą strzelankę z przyzwoitym trybem multiplayer lub wciągającą fabułą… Ileż by zapłacił za grę z oryginalną mechaniką rozgrywki i stylem graficznym… Za chwilę każdy sobie na to odpowie, w trakcie gdy Wasze portfele zaintonują suwakiem psalm pogrzebowy. Bo krótko mówiąc, idą ciekawe premiery gier na wrzesień i będzie na co wydać pieniądze.

Najlepsze premiery gier wrzesień 2022 – przegląd tygodnia


Isonzo

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 13 września
Producent: Blackmill Games
Wydawca: M2H

Najnowsze odsłony Call of Duty i Battlefield mogą poczuć na plecach zimny oddech dobrze zapowiadającej się konkurencji w gatunku strzelanek multiplayer. Mowa o Isonzo, produkcji o niezbyt zalotnej nazwie, lecz pociągającej wizji walki w czasie I wojny światowej. Rozgrywkę opatulono prawdziwym tłem historycznym, gdzie konflikt zbrojny dotyczy bitwy o tytułową rzekę Isonzo. Możemy się tu wcielić w żołnierza armii włoskiej lub austro-węgierskiej i w kilku trybach gry walczyć z innymi graczami do ostatniej rundy bądź aż do zdobycia ufortyfikowanej pozycji obronnej.


Lovecraft’s Untold Stories 2

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 13 września
Producent: Blini Games
Wydawca: Fulqrum Games / 1C Entertainment

Lovecraft pozostawił po sobie niesamowite uniwersum, pełne mroku, nadnaturalnych zjawisk i walki z własnym umysłem. I z tej spuścizny ponownie skorzystali twórcy izometrycznego RPG, oferując kontynuację idealną. W Lovecraft’s Untold Stories 2 wiele rzeczy uległo sporej ewolucji – najsampierw grafika (stylizacja komiksowa), a obok odrobinę inna paleta bohaterów (do wyboru 3 z poprzedniej części i 3 dodatkowych z nowymi umiejętnościami). Niezmiennie jednak zanurzymy się w świat ponury i niebezpieczny, w którym pasek zdrowia będzie równie ważny co pasek stanu psychicznego.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie