Premiery gier obecnego tygodnia. 5 ciekawych nowości, które wskoczą na konsole i PC

premiery gier wrzesień 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Czas pędzi jak szalony, a wraz z nim powiększa się kolejka tytułów do ogrania. Oto premiery gier na wrzesień 2022, które trzeba poznać.

Optymiści w każdej nowej grze znajdą coś interesującego, ale wcale nie musicie uchodzić za gamingowego zapaleńca, aby zauważyć duży potencjał nadchodzących premier. Z tymże nie są one uniwersalne dla wszystkich, a trafią w konkretne gusta. Przejdźmy zatem do tego, co może Wam się spodobać we wrześniu.

Najlepsze premiery gier wrzesień 2022 – przegląd tygodnia


Biomutant

Platformy: PS5, XSX
Data premiery: 6 września
Producent: Experiment 101
Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

ZAMÓW – Biomutant na PS4 i PS5

ZAMÓW – Biomutant na Xbox One i Series X

Zmutowane szopy i jeże w Biomutant nabiorą jeszcze bardziej wyrazistych kształtów na nowych konsolach. Otóż nadchodzi wersja next-gen, z kilkoma udogodnieniami, które wpłyną na przebieg gry. Zdaje się, że dla wielu najważniejsza będzie możliwość odpalenia swojej kopii w 4K i 60 kl/s. Poczujemy też większą ulgę podczas wczytywania stanu zapisu, bo tym razem gra skorzysta z wbudowanych szybkich dysków w PS5 i XSX. O czym też trzeba wspomnieć, w dniu premiery zostanie udostępniona darmowa aktualizacja dla osób, które wcześniej skusiły się na zakup gry.


Disney Dreamlight Valley

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE, Switch
Data premiery: 6 września
Producent: Gameloft
Wydawca: Gameloft

Może macie ochotę na grę przygodową w iście Disney’owskich klimatach? Disney Dreamlight Valley wypchano po brzegi bohaterami z ulubionych bajek, dając nam szansę porozmawiania z każdym z nich i wykonania dla nich misji. W trakcie odwiedzania różnych królestw będziemy mogli skorzystać z rozbudowanego systemu craftingu, co ma zastosowanie w urządzaniu własnego domku – wykonamy meble, dekoracje. W przerwach między misjami możemy np. skoczyć na ryby lub oddać się pielęgnacji ogródka.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie