Premiery gier wrzesień 2022. 10 genialnych tytułów na zakończenie lata

premiery gier wrzesień 2022
Premiery gier Premiery miesiąca

Odświeżenia next-genowe i gry wyjątkowe tuż za rogiem. Drżyjcie ze zniecierpliwienia, bowiem oto nadchodzą premiery gier na wrzesień 2022.

Cóż to się dzieje w miesiącu znienawidzonym przez młodzież? A zdziwicie się, ileż to dobra spłynie wtenczas na graczy wyczekujących na horyzoncie przyzwoitych nowości. Uchylę rąbka tajemnicy już na dzień dobry – przy kompach i konsolach będzie sportowo, RPG-ów akcji pod dostatkiem, ale to zaledwie początek rozrywki, jaką przed Wami rysuje. No to odpalamy maszyny i wio!

Najlepsze premiery gier wrzesień 2022


The Last of Us: Part I

Platformy: PS5
Data premiery: 2 września
Producent: Naughty Dog
Wydawca: Sony Interactive entertainment

ZAMÓW – The Last of Us: Part I na PS5

Naughty Dog nie musiało się zbytnio wysilać, aby zrobiło się głośno o The Last of Us: Part I. Tylko, czy to zasługa poważanej w świecie gier marki czy jednak kontrowersji ukierunkowanej na nazewnictwo i cenę odświeżenia? Bo fakt, na premierę za wersję PS5 zapłacimy jak za zboże, a przekonać nas do zakupu ma podrasowana oprawa graficzna i kilka udogodnień związanych z technologią DualSense, systemem 3D Audio. Dla osób znających już historię Joela i Ellie może to być niepotrzebny wydatek, ale dla pozostałych graczy to produkcja, którą trzeba nadrobić i najlepiej w takim oto wydaniu. Dla niezdecydowanych mamy wideo z aż 7 minutami rozgrywki.


Biomutant

Platformy: PS5, XSX
Data premiery: 6 września
Producent: Experiment 101
Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

ZAMÓW – Biomutant na PS4 i PS5

ZAMÓW – Biomutant na Xbox One i Series X

Tak, Biomutant ma przed sobą drugą rundę. W końcu miał już swoją premierę w maju, a teraz po raz drugi zadebiutuje na rynku, w edycji na next-geny. Czy RPG akcji mocno wypięknieje na PS5 i XSX? Wielkich cudów raczej nie ma co się spodziewać, natomiast na małe sensacje przyjdzie właściwa pora. Po odpaleniu zauważymy różnicę w ostrości tekstur, bo pogramy w natywnej rozdzielczości 4K, a dodatkowo bez żadnej szkody w płynności rozgrywki. Mamy jak w banku 60 kl/s w najładniejszym trybie graficznym.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie