7 minut z rozgrywką The Last of Us Part I. Zobaczcie „czysty” gameplay

The Last of Us Part I ze świetnymi nawiązaniami do innych gier PlayStation
Newsy PS5

Naughty Dog opublikowało kolejny materiał z The Last of Us Part I. Tym razem możemy rzucić okiem na siedem minut niepociętej rozgrywki.

Świeżutki gameplay prezentuje krótki fragment jednego z poziomów. W lokacji spotykamy jedną z ważniejszych postaci pobocznych, a następnie udajemy się do szkoły w poszukiwaniu pewnego przydatnego i trudno dostępnego przedmiotu, który ma pozwolić dwójce głównych postaci na ruszenie w dalszą podróż po postapokaliptycznych Stanach Zjednoczonych.

Omawiany materiał został oznaczony przez YouTube jako nieodpowiedni dla osób niepełnoletnich i musicie obejrzeć go bezpośrednio na platformie Google.

Niedawno udostępniono też inny materiał prezentujący remake The Last of Us w akcji. Okraszony komentarzem deweloperów pokaz nowości znajdziecie w tym miejscu.

Nasza recenzja The Last of Us Part I pojawi się 31 sierpnia o godzinie 17:00 i dowiecie się z niej, czy produkcja Naughty Dog faktycznie zasługuje na miano pełnoprawnego remake’u oraz czy zaoferuje coś graczom, którzy znają już historię Joela i Ellie.

Gra ukaże się 2 września na PlayStation 5, a w późniejszym terminie zadebiutuje na komputerach osobistych.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie