Premiery gier obecnego tygodnia. Na te 5 tytułów czekała cała społeczność graczy

premiery gier październik nowe gry
Premiery gier Premiery tygodnia

I oto nadszedł sądny dzień dla graczy. Czeka nas plaga świetnych produkcji na PC, PS5 i XSX. Szykujcie się na premiery gier na październik.

Z zawodu nie jestem wróżbitą, ale mogę zdradzić Wam przyszłość. Będziecie grali w nadchodzące premiery gier na październik. Nie ma innej opcji, bo zestaw, jaki za chwilę wjedzie na czerwonym dywanie, to po prostu złoto, najwyższej próby. Gry akcji, przygodówki i platformówka, i każda z oznaczeniem AAA.

Najlepsze premiery gier październik 2022 – przegląd tygodnia


A Plague Tale: Requiem

Platformy: PC, PS5, XSX, Switch
Data premiery: 18 października
Producent: Asobo Studio
Wydawca: Focus Entertainment / Focus Home Interactive

ZAMÓW – A Plague Tale: Requiem na PS5

ZAMÓW – A Plague Tale: Requiem na XSX

Ładniejsza grafika, więcej szczurów, dodatkowe mechaniki rozgrywki… Twórcy serii A Plague Tale (bo tak nazywać ją trzeba) chcą zaprezentować graczom znacznie lepszą przygodę w nadchodzącej kontynuacji. Wszystkie dotychczas zapowiedziane nowości rysują przed nami obraz swobody, wyrażanej w osobistym podejściu do zagrożeń. Zauważcie, że pogłębiono system skradania, w ekwipunku znajdziemy kuszę, toteż mocno zmieni się stosunek sił my kontra agresywni rycerze. Dla spokojności sprawdźcie, czy spełniacie wymagania sprzętowe na PC.


Crash Bandicoot 4: Najwyższy czas

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 18 października
Producent: Toys for Bob
Wydawca: Activision Blizzard

O Crash Bandicoot 4 wspominam bardziej z obowiązku niż chęci ponownego przedstawienia świetnej platformówki. Bo tak, gierka z jamrajem zaliczyła już dwie premiery, a w tym na konsolę i PC. A jednak dla graczy Steam będzie to swoisty debiut. W porównaniu do poprzednich części wyraźnie wypiękniała „czwóreczka”, a twórcy nie zapomnieli też wprowadzić do serii świeżych pomysłów. Tym najciekawszym jest to, że w trakcie gry możemy zaginać rzeczywistość, ułatwiając sobie tym samym przejście niektórych etapów. Dużym bonusem jest możliwość wcielenia się w czarny charakter, niejakiego Dingodila.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie