Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowości, które wpędzą nas w szał grania

premiery gier październik 2022
Premiery tygodnia

Wybraliśmy najgorętsze nowości, które powinny zainteresować fanów RPG, horrorów i majsterkowania. Oto premiery gier na październik 2022.

Kupić czy nie kupić, oto jest pytanie…. Patrząc na nowości, można podjąć podobne rozważania, tym bardziej gdy większość nie jest reklamowana z pompą i fajerwerkami. Dlatego przedstawiamy Wam tylko najważniejsze gry tygodnia i te, które naprawdę warto poznać.

Najlepsze premiery gier październik 2022 – przegląd tygodnia


PC Building Simulator 2

Platformy: PC – Epic Store
Data premiery: 12 października
Producent: Spiral House
Wydawca: Epic Games

Lubicie majsterkować, wybebeszać pecety niczym zwierzynę, kręcić śrubkami na lewo i prawo? Zakreślcie w kalendarzu premierę PC Building Simulator 2. To kolejna część symulatora składania PC, testowania mocy różnych zestawów, które sami możemy od podstaw zaprojektować. To tak naprawdę wirtualne środowisko, gdzie w ramach trybu kariery lub modułu Free Build możemy stworzyć komputer jak w rzeczywistości – bazując na licencjonowanych podzespołach i wyposażeniu. Oprócz wkładania części do desktopa mamy też możliwość zadbać o jego wygląd zewnętrzny, używając naklejek czy też sprayu, czyniąc z PC dzieło sztuki nowoczesnej. Niestety, gra sprzedawana jest tylko w sklepie Epic Games.


Undecember

Platformy: PC, XSX
Data premiery: 12 października
Producent: Needs Games
Wydawca: LINE Corporation

Blizzard na pewno spogląda na Undecember z pewną dozą niepokoju. Jest to hack&slash, jakoby z tej samej kategorii zabawy co Diablo Immortal, stąd zacznie się wyścig po graczy. Nadchodząca premiera nie ma znajomego uniwersum, podwalin świata, które wciągają jeszcze zanim wskoczymy do lochów obleganych przez potwory. Niemniej zyskuje dzięki bardziej mrocznej stylistyce gry, a brak klasy postaci i duża swoboda wydawania punktów umiejętności odcinają od rozwiązań znanych z Diablo. Tytuł teoretycznie darmowy (z mikrotransakcjami), więc można zaryzykować.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie