Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowości, które wpędzą nas w szał grania

premiery gier październik 2022
Premiery tygodnia

The Last Oricru

Platformy: PC, PS5, XSX
Data premiery: 13 października
Producent: GoldKnights
Wydawca: Prime Matter

RPG jak marzenie? Z takim werdyktem wstrzymałbym się do czasu odpalenia The Last Oricru, bo czuć od gry delikatną nutę budżetowości. Ale jeśli przymkniecie oko na niektóre elementy (drewniane animacje postaci, voice-acting drugiej klasy, grafika z poprzedniej generacji konsol), to jakkolwiek może uda się zakotwiczyć na dłużej. Ma w sobie odrobinę z Gothica, Elexa, i wielu innych produkcji, które łączy idea zwiedzania świata fantasy, rozwiązywania misji, rozwijania postaci i rzecz jasna walki z różnymi paskudami.


NHL 23

Platformy: PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 14 października
Producent: EA Sports
Wydawca: Electronic Arts Inc.

Hokej nie uchodzi u nas za nazbyt popularny sport, ale ma swoich orędowników. Dlatego NHL 23 także znalazł się na naszej liście premier gier na październik. Dla weteranów serii znaczące będzie bardziej realistyczna grafiki, animacje zawodników i dokładniejsza kontroli spotkania. Jest też jedna rzecz, która sprawia, że rywalizacja z AI lub graczami stanie się trochę inna niż w poprzednich odsłonach gry. Po raz pierwszy w historii NHL otrzymamy swobodę tworzenia drużyn z zawodnikami obu płci – mogą być mieszane, lub w pełni kobiece zespoły.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie