Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiery gier na marzec 2020. Oto 12 mocnych tytułów do ogrania

Marzec zapowiada się naprawdę bardzo interesująco jeśli chodzi o premiery. Zobaczcie nasze zestawie, w którym zapewne każdy znajdzie coś dla siebie.

Nasze zestawienie zaczynamy od dużego, płatnego dodatku do The Division 2, którego podtytuł to Warlords of New York. DLC ma zabrać nas ponownie do Nowego Jorku, gdzie zmierzymy się z byłym agentem Dywizji Aaronem Keenerem.

Warlords of New York zaoferuje nowe lokacje, scenariusz, wyposażenie, jak i zmiany w samym gameplayu. Dodatek przeniesie nas do Nowego Jorku, ale produkcja nie będzie wykorzystywała lokacji z pierwszej części serii. Tym razem przyjdzie nam zwiedzać Dolny Manhattan (w tym Wall Street czy Chinatown), gdzie naszym głównym zadaniem będzie – tak jak informowano w przeciekach – rozprawienie się z byłym agentem Dywizji oraz jego kolegami. Jeśli chodzi o mechanikę, to spodziewajcie się przede wszystkim zmian w systemie RPG.

Istotne jest również, że maksymalny poziom progresji w grze wzrośnie od 30 do 40 punktów. Przebudowie ulegnie także system rekalibracji sprzętu. Z obszaru miasta zniknie śnieg; zamiast niego doświadczymy słonecznej pogody, co wpłynie na klimat gry. Natomiast jeśli chodzi o wyposażenie, to ma m.in. wrócić znana z pierwszej odsłony serii sticky bomb.

Dodatek ma zadebiutować już 3 marca 2020, trafiając na PC, Xbox One i PS4, a nieco później także na Google Stadia. Warlords będzie płatnym DLC – ma kosztować 30 dolarów.

  • Platformy: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: 3 marca
  • Producent: Massive Entertainment / Ubisoft Massive
  • Wydawca: Ubisoft

Na drugiej strony mamy propozycję dla fanów Half-Life’a!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się