Premiery gier obecnego tygodnia. Efektowne 5 nowości z mega akcją i klimatem

premiery gier listopad 2022 tygodnia
Premiery gier Premiery tygodnia

Passa na dobre nowości kiedyś się skończy, ale jeszcze nie w tym tygodniu. Zobaczcie najlepsze premiery gier na listopad 2022.

Opady śniegu w listopadzie ułatwią nam kilka rzeczy, jak choćby sposób spędzania wolnego czasu. Ja już wiem, że w to zimno nigdzie się nie wybieram, odpalam kompa lub konsolę i grzeję się przy najnowszych premierach. Wam proponuje to samo, bo będzie co odpalić!

Najlepsze premiery gier listopad 2022 – przegląd tygodnia


Evil West

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 22 listopada
Producent: Flying Wild Hog
Wydawca: Focus Entertainment / Focus Home Interactive

ZAMÓW – Evil West na PS5

ZAMÓW – Evil West na PS4

ZAMÓW – Evil West na XSX/XONE

Kto powiedział, że na Dzikim Zachodzie pojedynki odbywały się tylko między rewolwerowcami, ten nie mógł się bardziej mylić. Według polskiego studia w tych czasach po drugiej stronie lufy pojawiały się też chmary krwiopijców i nie kto inny jak gracze zajmą się ich eksterminacją. W grze akcji wcielimy się w jednego z łowców potworów, którego specjalizacją jest zabijanie przy pomocy broni palnej oraz elektrycznych rękawic. Lokacje w Evil West zwiedzamy w ramach korytarzowym lokacji, ale w trakcie fabuły nie zabraknie większych aren, gdzie zmierzymy się z większymi bossami.


Gungrave G.O.R.E

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 22 listopada
Producent: Iggymob
Wydawca: Prime Master

ZAMÓW – Gungrave G.O.R.E na PS5

ZAMÓW – Gungrave G.O.R.E na PS4

ZAMÓW – Gungrave G.O.R.E na XSX/XONE

ZAMÓW – Gungrave G.O.R.E na PC

Powroty do starych marek bywają trudne, bo ciężko przewidzieć oczekiwania fanów. Ale Gungrave G.O.R.E powinien lekką ręką przejść przez wszystkie wymagające kryteria. Na swoim prawidłowym miejscu jest dynamiczna akcja i bogaty arsenał uzbrojenia naszego bohatera, który i tym razem ma do dyspozycji legendarną trumnę. Pod względem grafiki też widać progres, co widać po szczegółowych modelach postaci, klimatycznych lokacjach i dopakowanych efektach cząsteczkowych. Trzecioosobowy shooter i zarazem slasher nie mógł chyba powrócić w lepszej formie.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie