Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowości i tona przyjemności na PC i konsolach!

premiery gier listopad 2022
Premiery gier Premiery tygodnia

Strach nie zajrzy nam w oczu z powodu brakujących nowości. Oto premiery gier na listopad 2022, które uradują np. fanów horroru i Spider-Mana.

Nierzadko daję kredyt zaufania twórcom gier, zaryzykuję i tym razem dając świadectwo wiary w nadchodzące premiery. Intuicja podpowiada mi, że miłośnicy ciarek na plecach odnajdą w tym tygodniu satysfakcję, jedna strzelanka zadowoli koneserów tytułów multiplayer, zaś na Steam radować się będą wszyscy bez wyjątku. Zobaczcie więc, jakie AAA i indyki najadą niczym Tatarzy nasze PC i konsole.

Najlepsze premiery gier listopad 2022 – przegląd tygodnia


Somerville

Platformy: PC, XSX, XONE
Data premiery: 15 listopada
Producent: Jumpship
Wydawca: Jumpship

Współtwórca Limbo i Inside wybrał niezależność zamiast wielkiego budżetu, który był na wyciągnięcie ręki w Epic Games. Założył własne studio i przygotował nową grę akcji w stylu platformówki. Podobnie jak we wcześniejszych jego projektach, klimat przetrwania i walki o życie będzie stanowić rdzeń fabuły. Tym razem to obca cywilizacja będzie naszym katem, niczym w filmie Wojna Światów przejdziemy przez piekło wojny, zaliczając wyzwania sytuacyjne, logiczne i nierzadko stając oko w oko z śmiertelnym wrogiem. Jeśli macie Xbox-a i opłacacie Game Pass, no to szykujcie się na “darmową” premierę.


Call of Duty: Warzone 2.0

Platformy: PC, PS5, PS4, XSX, XONE
Data premiery: 16 listopada
Producent: Raven Software
Wydawca: Activision Blizzard

Mniej cheaterów na serwerach i więcej akcji w walce o przetrwanie na systematycznie kurczących się mapach… Myślę, że tego przede wszystkim oczekują wszyscy fani Call of Duty: Warzone. Druga część trybu multiplayer nie powinna zawieźć we wspomnianych elementach, bo twórcy podpięli nowy program do zwalczania oszustów, natomiast rywalizację rozpoczniemy na innej, większej lokacji o nazwie Al Mazrah. Co też warto nadmienić, w stosunku do pierwowzoru zmieni się Gułag, czyli miejsce, w którym mamy szansę wrócić po śmierci do życia. Od teraz będzie to możliwe, gdy wygramy z wymagającym przeciwnikiem AI lub poprzez eliminację graczy w systemie 2 vs 2.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie