Premiery gier obecnego tygodnia. 5 nowości, na które rzucicie się jak Reksio na szynkę

premiery gier lipiec 2023
Premiery gier Premiery tygodnia

Nie ma litości dla graczy chcących odpocząć od nowości. Na celowniku premiery gier na lipiec 2023, które warto zaznaczyć w kalendarzu.

Zawsze jest jakiś pretekst, by odpalić komputer lub konsolę, ale za chwilę będzie to obowiązek. Nadchodzące gry na lipiec dopieszczą fanów akcji i przygody, a na jednej z platform nastanie graficzna uczta, o prawdziwie next-genowej oprawie.

Najlepsze premiery gier lipiec 2023 – przegląd tygodnia


Remnant II

Platformy: PC, PS5, XSX
Data premiery: 25 lipca 2023
Producent: Gunfire Games
Wydawca: Gearbox Publishing

ZAMÓW – Remnant II na XSX/XONE

ZAMÓW – Remnant II na PS5

ZAMÓW – Remnant II na PC

Kontynuacja udanej gry akcji TPP dla fanów rozgrywki kooperacyjnej. Remnant II otwiera nowy rozdział w walce z zarazą Root, która doprowadziła do katastrofy na Ziemi. Teraz zmieniamy kurs na planety z innego wymiaru, aby zlikwidować zagrożenie u źródła problemu. Twórcy przygotowali nowe projekty upiornych bestii, lokacje o różnej architekturze powierzchni i zabudowania. Będzie to przygoda, rzec można w nieznane, ale bogaty arsenał broni i umiejętności dopasowane do różnych klas postaci wyrównają nasze szanse.


Space Cats Tactics

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 24 lipca 2023
Producent: Mitzi Games
Wydawca: Mitzi Games

Podbój galaktyki, gdzie panami statków kosmicznych są antropomorficzne koty. Brzmi trochę kuriozalnie, natomiast o wiele poważniej zapowiada się zabawa w Space Cats Tactics. Otóż studio odpowiedzialne za strategię z elementami RPG, proponuje dość złożone mechaniki, które dzielą się na zarzadzanie załogą, przydzielanie kotów-specjalistów do konkretnych ról, walkę taktyczną i eksplorację. I wszystkie wymienione czynności mamy realizować turowo, gdzie do wykorzystania jest 10 punktów akcji na każdą rundę.

Grzegorz Rosa
O autorze

Grzegorz Rosa

Redaktor
Ekspert w dziedzinie "kombinatoryki" w grach i zarazem człowiek, który wybrał drogę antagonisty. Nie boi się pisać treści niewygodnych dla innych. Specjalizuje się w publicystyce wszelakiej, krytykowaniu słabych gier, filmów, a nawet ludzi. Jako jedyny na świecie grał już w Wiedźmina 4...
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie