Premiera Lords of the Fallen w Polsce przyspieszona!

Poznaliśmy również sugerowane ceny tytułu na PC oraz konsole.

Studio CI Games robi nam prezent ogłaszając, że Lords of the Fallen pojawi się w naszym kraju 28 października, czyli tego samego dnia, co w Stanach Zjednoczonych. Oznacza to zatem przesunięcie polskiej premiery o trzy dni na naszą korzyść.


– Zdecydowaliśmy się przyśpieszyć polską premierę gry o kilka dni, tak aby odbyła się równolegle z amerykańską. Chcemy przez to pokazać, jak ważni są dla nas polscy gracze i umożliwić im jako pierwszym rozpocząć przygodę z Lords of the Fallen – wyjaśnia CI Games.

Producent zdradził również, że sugerowana cena Lords of the Fallen na PC wynosi 119 złotych, a w przypadku edycji konsolowych na PS4 oraz Xbox One – 219 złotych.

Tytuł zapowiada się na kawał dobrego RPG w mrocznym klimacie. Zobaczcie gameplay, który zdaje się to potwierdzać. Właściciele blaszaków znajdą natomiast w tym newsie minimalne oraz zalecane wymagania sprzętowe.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Wartes

    I to jest informacja która już poprawiła mi Humor:) Wreszcie jesteśmy na równi z burakami za stanów. LotF to dla mnie gra która ma przyszłość. Gry tego typu mają niezłe wzięcie, i są ładnie wykonane, lotf ma coś w sobie że ciągnie do niego.

  • Darek

    Czyli jednak CI Games zależy na Polskich graczach:D Szczerze powiedziawszy to już tyle się nasłuchałem że znowu Amerykanie mają szybciej premierę, że polska gra, a tu musimy dłużej czekać. I tu nagle jak grom z nieba taka świetna wiadomość. I co wcale nie będziemy musieli dłużej czekać bo grę będziemy mieli dokładnie w tym samym dniu co USA, jest to na prawdę świetna wiadomość zważywszy na to że inne kraje Europy będą musiały czekać kiedy my już będziemy mogli grać.

3 Shares
Share3
+1
Tweet