Premiera GTA 6 dopiero pod koniec 2023 roku

Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Premiera GTA 6 dopiero pod koniec 2023 roku? Nie takich wieści oczekiwali gracze

Jeśli wierzyć zapewnieniom jednego z informatorów, premiera GTA 6 będzie miała miejsce dopiero pod koniec 2023 roku.

ViewerAnon, którego powinni kojarzyć przede wszystkim sympatycy filmów i seriali, podał na Twitterze, że Rockstar zaplanowało premierę najnowszego GTA na końcówkę 2023 roku. Jego zdaniem, to że dopiero producent szuka testerów do nowej gry, oznacza kilka lat do debiutu. Testy bowiem trwają dość sporo czasu.

ViewerAnon, co warto podkreślić, wcześniej nie mylił się w kwestii doniesień na temat Gwiezdnych Wojen oraz produkcji ze świata DC

To oczywiście dość mglista wypowiedź, ale może w niej być sporo racji. Rockstar ma w planach najpierw wypuszczenie odświeżonej wersji GTA V na PlayStation 5 oraz Xbox Series, co miejmy nadzieję nastąpi w tym roku. Dopiero później będzie skupiać się w pełni nad GTA 6.

Trudno nam jednak uwierzyć, że prace nad „szóstka” nie trwają. Tak ogromne produkcje powstają bowiem latami, a przecież GTA V ma już na karku 8 lat. Gracze są spragnieni nowego GTA, co zresztą widać po tym, ile szumu wywołują kolejne plotki na temat gry.

Premiera GTA 6 może być naprawdę odległa

Rockstar znane jest jednak z tego, że lubi przesuwać daty premier swoich gier. Nawet jeśli ogłosi ją teraz na 2023 rok, wcale nie musi oznaczać, że produkcja właśnie wtedy wyląduje w sklepach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%