Premiera Deformers od twórców The Order: 1886 opóźniona. Będzie otwarta beta

Deweloperzy zdradzają również, jaką płynność oraz rozdzielczość zobaczymy w wersjach na PS4 i Xbox One.

Deformers od twórców The Order: 1886 powinno zadebiutować na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już jutro, czyli 14 lutego. Niestety, tak się nie stanie.

Jak informuje Ready At Dawn poprzez forum NeoGAF, premiera Deformers zostaje przełożona, choć nie będzie to duża obsuwa, a nowa data premiery zostanie podana niebawem. Powód? Deweloperzy potrzebują trochę więcej czasu na przetestowanie gry w skrajnych warunkach i co ciekawe, pomogą w tym sami gracze, choć nie wszyscy. Otwarta beta Deformers ma zostać zorganizowana jedynie na Steam (terminu nie znamy), a jej celem będzie sprawdzenie infrastruktury serwerów.

W innym wpisie na NeoGAF twórcy gry podali nieco cyferek odnośnie działania gry na konsolach. Deformers ma działać w 60 klatkach animacji na sekundę na każdym sprzęcie. W przypadku PS4, grę uruchomimy w natywnej rozdzielczości 1080p. Grając na Xbox One, będzie to 900p przeskalowane do Full HD.

Zdradzono również, że na PlayStation 4 gra będzie chodziła w 60 fps-ach także w trybie podzielonego ekranu dla czterech graczy. Na PS4 Pro będzie to 60 ramek i to z włączonymi dodatkowymi efektami graficznymi.

Na koniec serwujemy trzy filmiki z Deformers omawiające mechanikę rozgrywki w tej zwariowanej grze akcji, w której gracze podzielni na drużyny walczą na arenach używając przeróżnych wzmocnień oraz własnego sprytu.Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: