Twórcy Pokemon GO uchylają rąbka tajemnicy na temat wielkiej nowości

Zanim ją dostaniemy, czeka nas walka dwóch żywiołów.

Studio Niantic ujawnia w ogólnym zarysie, czego możemy spodziewać się w najbliższej przyszłości po Pokemon GO. Jeśli zatem czekacie na nowe atrakcje, zapraszamy do czytania.

Na początek deweloperzy chwalą się niezłą liczbą – 750 milionów! Tyle razy pobrano Pokemon GO od czasu premiery mobilnej produkcji. Żeby utrzymać zainteresowanie graczy przy tytule, już 13 czerwca rozpocznie się specjalne wydarzenie z pokemonami typu lód i ogień w roli głównej. Możemy liczyć na bonusy doświadczenia za precyzyjne rzucanie poke ballami oraz przeceny na lucky eggi w sklepie.

Niedługo po tym możecie oczekiwać nowej aktualizacji skupiającej się na funkcjach rozgrywek grupowych, które pozwolą Ci zagrać w Pokemon GO na nowe, ciekawe sposoby – podkreśla studio Niantic. – Przygotowując te niezwykłe funkcje na pewien czas wyłączamy gymy – dodano w komunikacie.

Czekamy na szczegóły, a poniżej przypominamy wcześniejsze doniesienia o zmianach w Pokemon GO:

Zmiana, która może uratować Pokemon GO i wzniecić szał na grę

Pokemon GO wdarło się na rynek z dużym impetem, który jednak z czasem osłabł i co tu dużo gadać – grze brakuje jakiejś mocnej nowości. Jeśli coś ma uratować Pokemon GO przed kolejną utratą użytkowników, to z pewnością mogą to być walki PvP, o których twórcy gry wspominali niemal osiem miesięcy temu. Temat widocznie nie zginął i wygląda na to, że już wkrótce będziemy mogli wyzwać na pojedynek kogo tylko zechcemy!

Jak donosi brazylijski serwis O Globo, jeden z przedstawicieli studia Niantic zaznacza, że jeszcze tego lata do Pokemon GO zawita PvP, a na dodatek w tytule pojawią się legendarne Pokemony.

To z pewnością świetna informacja dla osób, które liczą na duże zmiany w tym mobilnym tytule. Legendarnych poksów mogliśmy się spodziewać, lecz ujawnienie rychłego nadejścia PvP, gdy już sądziliśmy, że temat umarł śmiercią naturalną, jest naprawdę zaskakujący.

Lato – kiedy wszyscy korzystają z dobrej pogody a wielu graczy ma wakacje – to najlepszy okres, by uratować Pokemon GO!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.