Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Pobierajcie za darmo świetnie ocenianą grę przygodową

Zachwycaliście się Machinarium od studia Amanita Design? Powinniście zainteresować się utrzymaną w podobnej konwencji przygodówką The Tiny Bang Story, która jest obecnie dostępna do pobrania za darmo.

Jeszcze dzisiaj (25 września) do godziny 19:00 możecie wejść na Steam i dodać do swojej biblioteki grę The Tiny Bang Story zupełnie za free. Jeśli to zrobicie, tytuł zostanie z Wami już na zawsze.

The Tiny Bang Story to przygodówka point’n’click, za którą odpowiada studio Colibri Games.

O czym opowiada The Tiny Bang Story? Jak czytamy na Steam: Życie na Maleńkiej Planetce toczyło się spokojnie i beztrosko, aż tu nagle — katastrofa! W Maleńką Planetkę uderzył meteor. Maleńki świat się zawalił, a jego przyszłość zależy wyłącznie od ciebie! Aby odbudować Maleńką Planetkę i pomóc jej mieszkańcom, musisz użyć wyobraźni i kreatywności. W pięciu rozdziałach gry trzeba będzie naprawiać różne maszyny i rozwiązywać zagadki. Nawigacja w grze jest prosta i intuicyjna. Nie odciąga uwagi od sprytnych łamigłówek, dzięki czemu możesz w pełni dać się wciągnąć atmosferze gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%