Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Pobierajcie za darmo Orwell: Keeping an Eye On You

Bardzo dobrze oceniana produkcja od studia Osmotic Studios jest obecnie dostępna do pobrania za free.

Orwell: Keeping an Eye On You możemy zdobyć za darmo do piątku (5 października), godz. 19:00 czasu polskiego. Jeśli do tego czasu dodacie tytuł do biblioteki na Steam, pozostanie on z Wami już na zawsze.

Warto? Według osób, które miały przyjemność bawić się przy tytule od studia Osmotic Studios, zdecydowanie tak. Tytuł zrecenzowało na Steam blisko 6 tys. osób i wypadkowa ocen jest na poziomie bardzo pozytywnym.

Wśród uwag pojawia się najczęściej to, że jest to produkcja tylko na jeden raz. Lecz skoro można ją zgarnąć za free, chyba nikomu nie będzie to przeszkadzać.

Orwell: Keeping an Eye On You wrzuca nas w skórę operatora tytułowego systemu komputerowego, który musi namierzyć sprawców ataków terrorystycznych. Bawimy się więc w Wielkiego Brata, inwigilujemy, przeglądamy kolejne materiały dotyczące obywateli, zaglądamy na prywatne konta portali społecznościowych, serwisy randkowe, poufne maile, włamujemy się do prywatnych komputerów i decydujemy, które informacje przekazać tajniakom.

Nie jesteśmy jednak bezkarni, a nasze decyzje nie raz spowodują poważne konsekwencje.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%