Pobierajcie za darmo nietypową grę akcji. Oceny na Steam “bardzo pozytywne”

Kolejna propozycja na darmowe granie w ten weekend.

Przez nadchodzące dni możecie pograć za darmo w Overwatch, a oprócz tego pobrać za darmo i zachować na zawsze świetny horror Outlast. Mało? Oto kolejna propozycja za free.

Na Steam wystartował darmowy weekend z nietypową grą akcji Depth, która pojawiła się jedynie na PC w 2014 roku. Możemy ogrywać produkcję bez wydawania kasy aż do niedzieli 24 września, do godziny 21:00.

13 premier gier na nowy tydzień. I wojna światowa, realistyczne wyścigi, trochę kosmosu, RPG…

Jeśli spodoba się Wam strzelanie do rekinów lub pożeranie nurków, możecie kupić Depth na Steam ze zniżką 75%. Promocja obowiązuje do 25 września.

Tak przedstawiono zalety gry na karcie gry zamieszczonej na Steam:

Zagraj jako rekin albo nurek w mrocznym podwodnym świecie i pokonaj przeciwników, wykorzystując do tego celu podstęp, przebiegłość i pracę zespołową. Depth to gra, w której napięcie przeplata się z emocjonującą akcją za każdym razem, gdy wraz z zespołem stawiasz czoła graczom komputerowym lub gdy stajesz do elektryzującej walki przeciwko innym graczom.

Cechy gry

 • Graj jako rekin
  Tak, jak u innych 7 gatunków rekinów, szybkość i zmysły są Twoją najskuteczniejszą bronią. Wytrop swoją ofiarę w wodach oceanu i rozerwij ją na strzępy ostrymi jak brzytwy zębami. Zostań wielkim żarłaczem, żarłaczem tygrysim, rekinem ostronosym, młotogłowem, kosogonowatym, lub nawet samym legendarnym megalodonem!
 • Graj jako nurek
  Grając nurkiem musisz przeczesać głębiny w poszukiwaniu skarbów, dzięki którym ulepszysz swój arsenał. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo dzięki szerokiej gamie wyposażenia: począwszy od kusz podwodnych i pistoletów, a skończywszy na podwodnych karabinach szturmowych i wybuchających minach morskich.
 • Trzymająca w napięciu atmosfera
  Doświadcz lęku, wywołanego pływaniem w mrocznych wodach oceanu. Dynamiczne oświetlenie i cienie tworzą niepowtarzalną, ściskającą w dołku atmosferę, która udzieli ci się, gdy tylko znajdziesz się pod powierzchnią.
 • Rozwijaj swój styl gry
  Odblokowuj nowe egzotyczne bronie dla swojego nurka lub kolejne kroki w „ewolucji” swojego rekina, które otworzą przed tobą nowe możliwości taktyczne przydatne w grze. Ciągłe śledzenie statystyk i istotne osiągnięcia na Steamie z pewnością są czymś, o co warto zawalczyć (w niektórych przypadkach w dosłownym znaczeniu!).
 • Poćwicz offline z graczami SI
  Uważasz, że jeszcze za wcześnie dla ciebie na rozgrywkę online? Depth pozwala ci podszlifować swoje umiejętności w grze przeciwko niepokojąco inteligentnym graczom SI, których zachowanie możesz modyfikować, wybierając jeden z kilku poziomów trudności.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.